Matematyka. Liceum i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony Klasa 1. Podręcznik - Alina Przychoda, Zygmunt Łaszczyk WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Matematyka. Liceum i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony Klasa 1. Podręcznik

po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

 • Promocja
  image-promocja

podręcznik

Matematyka. Liceum i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony Klasa 1. Podręcznik, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum - opis produktu:

Podręcznik Matematyka. Poznać, zrozumieć został przygotowany zgodnie z nową podstawą programową kształcenia ogólnego w zakresie rozszerzonym w liceum i technikum. Jest również zgodny z wymaganiami MEN dotyczącymi wieloletniego użytku podręczników od 2015 roku.

Podręcznik dla klasy 1 składa się z siedmiu rozdziałów: 1. Zbiór liczb rzeczywistych i jego podzbiory; 2. Funkcja i jej własności; 3. Funkcja liniowa; 4. Wektory; 5. Przekształcanie wykresów funkcji; 6. Funkcja kwadratowa; 7. Trygonometria, cz. 1.

Najważniejsze zalety podręcznika:

Liczne przykłady, czyli wzorcowo rozwiązane zadania, ułatwiają naukę; można dzięki nim zrozumieć nawet najtrudniejsze zagadnienia.
Zadania ćwiczeniowe oraz zestawy zadań A gdyby sprawdzian był teraz? do każdego tematu pomagają utrwalić materiał i przygotować się do sprawdzianów.
Zestawy zadań A gdyby matura była teraz?, skonstruowane na wzór zadań maturalnych, zapewniają możliwość systematycznego przygotowywania się do matury z matematyki zarówno na poziomie podstawowym, jaki i rozszerzonym.
Staranne opracowanie edytorskie - jasny, komunikatywny język, odpowiedzi do większości zadań, indeks pojęć, atrakcyjna szata graficzna, czytelne wyróżnienie definicji i twierdzeń - sprawia, że podręcznik jest przyjazny i łatwo z niego korzystać.

Matematyka. Liceum i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony Klasa 1. Podręcznik po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum, pochodzi z wydawnictwa WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 1 po gimnazjum / Matematyka. Matematyka. Liceum i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony Klasa 1. Podręcznik jest częścią serii Poznać zrozumieć. Numer dopuszczenia podręcznika to: 582/1/2012/2014.
S
Szczegóły

RECENZJE - Podręcznik - Matematyka. Liceum i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony Klasa 1. Podręcznik, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.6/5 ( 45 ocen )
 • 5
  36
 • 4
  4
 • 3
  1
 • 2
  3
 • 1
  1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

Bożena Kęsik

ilość recenzji:28

25-09-2019 20:58

Polecam

Czy recenzja była pomocna?