Matematyka. Liceum i technikum. Zakres podstawowy Klasa 1. Podręcznik - Alina Przychoda, Zygmunt Łaszczyk WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Matematyka. Liceum i technikum. Zakres podstawowy Klasa 1. Podręcznik

po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

 • Promocja
  image-promocja

podręcznik

Matematyka. Liceum i technikum. Zakres podstawowy Klasa 1. Podręcznik, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum - opis produktu:

Podręcznik dla klasy 1 składa się z sześciu rozdziałów tematycznych:
- Zbiór liczb rzeczywistych i jego podzbiory
- Funkcja i jej własności
- Funkcja liniowa
- Przekształcanie wykresów funkcji
- Funkcja kwadratowa
- Trygonometria

Każdy temat w podręczniku zawiera wiele przykładów, czyli wzorcowo rozwiązanych zadań, ćwiczeń i zadań do samodzielnego rozwiązania. Dodatkowa porcja zadań znajduje się w blokach A gdyby sprawdzian był teraz?, umieszczonych na końcu każdego tematu, oraz w Banku zadań na końcu podręcznika.

Po każdym rozdziale zamieszczono zestaw zadań A gdyby matura była teraz?, przygotowujące do egzaminu maturalnego z matematyki na poziomie podstawowym. Zadania te są skonstruowane na wzór zadań maturalnych, a treściowo odnoszą się bezpośrednio do poprzedzającego je rozdziału. Na końcu podręcznika znajdują się odpowiedzi do większości zadań oraz indeks pojęć.

Podręcznik jest przejrzysty - ma czytelną i atrakcyjną szatę graficzną, funkcjonalne i intuicyjne wyróżnienia.
Autorzy podręcznika posiadają wieloletnie doświadczenie w nauczaniu matematyki. Zaproponowane przez nich układ treści oraz metody nauczania sprawdziły się w praktyce i stąd pewność, że dają doskonałe rezultaty.

Matematyka. Liceum i technikum. Zakres podstawowy Klasa 1. Podręcznik po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum, pochodzi z wydawnictwa WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 1 po gimnazjum / Matematyka. Matematyka. Liceum i technikum. Zakres podstawowy Klasa 1. Podręcznik jest częścią serii Poznać zrozumieć. Numer dopuszczenia podręcznika to: 540/1/2012/2014.
S
Szczegóły

RECENZJE - Podręcznik - Matematyka. Liceum i technikum. Zakres podstawowy Klasa 1. Podręcznik, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.6/5 ( 34 oceny )
 • 5
  29
 • 4
  0
 • 3
  2
 • 2
  2
 • 1
  1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: