Matematyka Klasa 3. Zakres rozszerzony Podręcznik dla liceów i techników - Marcin Kurczab, Elżbieta Świda, Elżbieta Kurczab PAZDRO Oficyna Edukacyjna - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Matematyka Klasa 3. Zakres rozszerzony Podręcznik dla liceów i techników

podręcznik

Matematyka Klasa 3. Zakres rozszerzony Podręcznik dla liceów i techników - opis produktu:

 Podręcznik jest zgodny z podstawą programową obowiązującą od roku szkolnego 2012/13.
 W podręczniku omówione zostały m.in. zagadnienia dotyczące: funkcji wykładniczej i logarytmicznej, analizy matematycznej, geometrii analitycznej, kombinatoryki i rachunku prawdopodobieństwa, statystyki opisowej, geometrii przestrzennej.
 Rozdziały są podzielone na tematy odpowiadające jednej, dwóm lub trzem jednostkom lekcyjnym. Każdy temat kończą zadania, sprawdzające zrozumienie omawianych zagadnień. Klarowny układ treści, precyzja i prostota języka, ukierunkowanie na egzamin maturalny, to ważne cechy tego podręcznika.
 Podręcznik (i wszystkie związane z nim materiały) dla klasy 3. adresujemy tylko do profilu rozszerzonego.

Matematyka Klasa 3. Zakres rozszerzony Podręcznik dla liceów i techników pochodzi z wydawnictwa PAZDRO Oficyna Edukacyjna. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 3 po gimnazjum / Matematyka. Numer dopuszczenia podręcznika to: 563/3/2014.
S
Szczegóły

Tego samego autora

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Matematyka Klasa 3. Zakres rozszerzony Podręcznik dla liceów i techników

4.6/5 ( 50 ocen )
 • 5
  43
 • 4
  1
 • 3
  0
 • 2
  3
 • 1
  3

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.