Matematyka klasa 1. Zakres podstawowy i rozszerzony Zbiór zadań do liceów i techników - Marcin Kurczab, Elżbieta Świda, Elżbieta Kurczab PAZDRO Oficyna Edukacyjna - Podręczniki | Gandalf.com.pl
tel: +48 42 252 39 23 email: info@gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Matematyka klasa 1. Zakres podstawowy i rozszerzony Zbiór zadań do liceów i techników

po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

podręcznik

Matematyka klasa 1. Zakres podstawowy i rozszerzony Zbiór zadań do liceów i techników, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum - opis produktu:

Zbiór zadań jest ściśle skorelowany z podręcznikiem do matematyki do liceów i techników (zgodnym z nową podstawą programową, która obowiązuje w szkołach od września 2012 r.) i stanowi jego cenne uzupełnienie. Zawiera bardzo dużo zadań o zróżnicowanym stopniu trudności.
Bogactwo i charakter zgromadzonych zadań umożliwi każdemu nauczycielowi stosowny wybór zadań do rozwiązania na lekcjach, do prac domowych, do ćwiczeń kontrolnych. Po każdym rozdziale jest test sprawdzający oraz zadania powtórzeniowe, a na końcu zbioru są wskazówki i odpowiedzi.
Zadania, które występują również w zbiorze dla zakresu podstawowego, są wyraźnie oznaczone.
S
Szczegóły

Tego samego autora

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Matematyka klasa 1. Zakres podstawowy i rozszerzony Zbiór zadań do liceów i techników, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

4.4/5 ( 53 oceny )
  5
  39
  4
  4
  3
  4
  2
  3
  1
  3

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

brak oceny

karol

karol.solek(at)gmail.com
 • 6-08-2008
 • 14:07

Czytelna i przejrzysta. W sumie zawiera 817 zadań zwykłych i 160 testowych. Na końcu książki są odpowiedzi wraz z wskazówkami.

Czy recenzja była pomocna?