Matematyka bez reszty. Pakiet (części 1-3) / PRACA ZBIOROWA EduExpert | Podręczniki w Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Matematyka bez reszty. Pakiet (części 1-3)

Programy multimedialne w pełni dostosowane do szkół

podręcznik

 • Wydawnictwo EduExpert
 • darmowa dostawa od 300zł Darmowa dostawa
 • Dostępność niedostępny

Matematyka bez reszty. Pakiet (części 1-3), Programy multimedialne w pełni dostosowane do szkół - opis produktu:

`Matematyka bez reszty` to trzyczęściowy multimedialny produkt edukacyjny dla szkół podstawowych, przeznaczony do nauki przedmiotów matematyczno-przyrodniczych w edukacji wczesnoszkolnej. Zawiera pakiet ćwiczeń, interakcji, zabaw, gier oraz filmy interaktywne do szybkiego i efektywnego wykorzystania podczas zajęć szkolnych.

Program obejmuje trzy części, odpowiadające zakresem tematycznym klasom 1-3 całość jest dostosowana do podstawy programowej i umożliwia pracę z uczniami ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Polecenia zadań są tekstowe i dźwiękowe. Ponadto nauczyciel swobodnie może zmienić język - tak, aby przejść przez dane zadanie po angielsku i powrócić do wersji polskiej.

Całość zaprojektowana jest w taki sposób, aby wszystkie elementy aktywne były w zasięgu ręki dziecka - co jest szczególnie ważne w pracy przy tablicy interaktywnej.

Trzy części programu `Matematyka bez reszty` zawierają ponad 4 500 zadań do Przygód Tematycznych, dedykowanych dla każdej z części - wprowadzających zagadnienia związane z matematyką, łączeni dostępnych jest:
9 przygód tematycznych - np. w części I są to: Podróże, Zakupy i Pasje,
54 filmy edukacyjne - wprowadzające w zagadnienia związane z matematyką i łączące je z realnym światem,
27 interakcji - dających możliwość zabawy dla całej klasy np. w nauce rytmu, czy zasad kupowania w sklepie,
54 ćwiczenia - pozwalające na utrwalenie wiedzy z zakresu matematyki.

Cechy szczególne:
Dwujęzyczność - zmień język w dowolnym momencie. Dostępna wersja z językiem angielskim.
Wybór sprzętu - program dedykowany jest na tablicę interaktywną, doskonale sprawdzi się także na komputerze, tablecie.
Wykorzystanie w różnych warunkach - w domu, w szkole, podczas wycieczek szkolnych.
Internet - jeśli w Twojej szkole jest słaby Internet, nie jest to już problemem. `Matematyka bez reszty` działa online i offline - zgraj potrzebne materiały na pendrive dołączony do zestawu i korzystaj bez konieczności połączenia z siecią.
Platforma dystrybucyjna - pozwala na łatwe i szybkie pobieranie nowych aktualizacji lub korzystania z wersji online.
Intuicyjność - produkt jest intuicyjny i przyjazny w obsłudze dla nauczyciela. Proste użytkowanie bez instrukcji obsługi.

W każdej części znajdują się trzy przygody tematyczne, wprowadzające zagadnienia związane z matematyką. W części pierwszej są to: Podróże, Zakupy, Pasje. W części drugiej: Dawne dzieje, Polska w świecie, Zawody. W części trzeciej: Wynalazki, Zagadki anatomii, Mały przyrodnik.

Każdy z tych tematów ma swoje wprowadzenie filmowe związane z nim i z 6 zagadnieniami z matematyki, na których skupia się dana część. Poprzez przygody tematyczne program wprowadza następujące tematy:
Część 1: dodawanie/odejmowanie, figury płaskie, miary i wagi, czas, liczymy dziesiątkami, kodowanie.
Część 2: dodawanie/odejmowanie, figury płaskie i przestrzenne, miary/ wagi/ czas/ temperatura, mnożenie/dzielenie, własności liczb, kodowanie.
Część 3: dodawanie/odejmowanie, figury płaskie i przestrzenne, mnożenie/dzielenie, ułamki zwykłe, zbiory, programowanie.

Każda część programu multimedialnego zawiera:
pudełko z materiałami, kod dostępu do programu - wersja online i offline (do pobrania na pendrive lub komputer), licencję na dany produkt na całą szkołę, na rok, pendrive do wgrania wersji offline, przewodnik po `Matematyce bez reszty`, naklejkę do pokoju nauczycielskiego z miejscem na login i hasło do platformy. Do wydruku: scenariusze zabaw, scenariusze lekcji, karty pracy do wykorzystania w szkole i w domu.
S
Szczegóły
 • Dział: Podręczniki szkolne
 • Wydawnictwo: EduExpert
 • Oprawa: pudełko
 • RecenzjeRecenzje
 • Podręcznik
 • Matematyka bez reszty. Pakiet (części 1-3), Programy multimedialne w pełni dostosowane do szkół
4.7/5 ( 15 ocen )
  5
  13
  4
  1
  3
  0
  2
  0
  1
  1
imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Uwaga!!! Nie jesteś zalogowany. zaloguj się by zgłosić recenzję do konkursu i mieć szansę na wygraną w cotygodniowym plebiscycie!

brak oceny

Beata1974

 • 30-11-2016
 • 14:55

Zaletą pakietu multimedialnego "Matematyka bez reszty" jest atrakcyjna, kolorowa grafika, wykorzystanie rzeczywistych obrazów, a także oraz nawiązywanie do sytuacji dnia codziennego. Na uwagę zasługują także filmy edukacyjne, które w sposób bardzo ciekawy pokazują i tłumaczą jednocześnie zagadnienia podejmowane w programie, a co najważniejsze swoją długością są dostosowane do możliwości skupienia uwagi dziecka.

Czy recenzja była pomocna?
brak oceny

Monika1988

 • 30-11-2016
 • 14:46

Moja opinia dotycząca programu "Matematyka bez reszty" pokrywa się ze świetnymi recenzjami ekspertów, którymi chwali się wydawnictwo. Estetyczna grafika, wciągające ćwiczenia matematyczne, ciekawa i pobudzająca do myślenia obudowa dydaktyczna sprawiają, że dzieci w klasie uczą się chętniej matematyki.

Czy recenzja była pomocna?

Ciekawe pomysły Gandalfa

 • Zbiór zadań do Podręcznika 1 z serii ` Matematyka w szkole branżowej 1 stopnia` Rok wydania: 2019

 • `Kalendarz przedszkolaka. Czterolatek.` to pakiet edukacyjny przeznaczony do realizacji w przedszkolach, przygotowany zgodnie z obowiązującą podstawą programową. Proponowane zadania i ćwiczenia pobudzają ciekawość i aktywność dziecka, rozwijają sprawność motoryczną, pobudzają wyobraźnię, wyrabiają...

 • 103.60 zł
  88.06 zł

  Komplet materiałów dla czterolatków do nauki i zabawy w przedszkolu: Karty pracy (cz. 1 i 2) Karty przygotowują dziecko do czytania, pisania i liczenia, rozwijają umiejętność logicznego myślenia, kształcą motorykę, słuch fonematyczny, spostrzegawczość. Bogactwo elementów przedstawionych na...

 • Zestaw podstawowy pakietu Szkoła za pasem. Roczne przygotowanie do szkoły zawiera: Karty pracy zeszyt 1 Karty pracy zeszyt 2 Karty pracy zeszyt 3 Karty pracy zeszyt 4 Karty pracy Szkoła za pasem to skompensowane środki dydaktyczne przeznaczone dla dziecka, podzielone na cztery...

 • W skład teczki wchodzi - 4 części kart pracy - teczka małego artysty - pomoce przedszkolaka - Baj i Bajeczka nasza książeczka Kolekcja przedszkolaka to nowa seria przeznaczona dla trzylatków i czterolatków. Seria zabiera dzieci w fascynującą podróż przez żywioły - ziemię, ogień, wodę i...

 • 140.20 zł
  119.16 zł

  Trampolina do szkoły to nowatorski pakiet edukacyjny przeznaczony dla dzieci, które za rok rozpoczną naukę w klasie pierwszej. Specjalnie opracowane zadania stanowią doskonałą pomoc w osiągnięciu ich dojrzałości szkolnej. Obok ćwiczeń ogólnorozwojowych proponujemy zadania przygotowujące do pisania,...