Matematyka bez reszty część 1 / PRACA ZBIOROWA EduExpert 799,00 zł | Podręczniki w Gandalf.com.pl
Kategorie
 • image

Matematyka bez reszty część 1

Program multimedialny w pełni dostosowany do szkół

podręcznik

 • Wydawnictwo EduExpert
 • darmowa dostawa od 300zł Darmowa dostawa
 • Dostępność niedostępny

Matematyka bez reszty część 1, Program multimedialny w pełni dostosowany do szkół - opis produktu:

`Matematyka bez reszty` to trzyczęściowy multimedialny produkt edukacyjny dla szkół podstawowych, przeznaczony do nauki przedmiotów matematyczno-przyrodniczych w edukacji wczesnoszkolnej. Zawiera pakiet ćwiczeń, interakcji, zabaw, gier oraz filmy interaktywne do szybkiego i efektywnego wykorzystania podczas zajęć szkolnych.

Program obejmuje trzy części, odpowiadające zakresem tematycznym klasom 1-3 całość jest dostosowana do podstawy programowej i umożliwia pracę z uczniami ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Polecenia zadań są tekstowe i dźwiękowe. Ponadto nauczyciel swobodnie może zmienić język - tak, aby przejść przez dane zadanie po angielsku i powrócić do wersji polskiej.

Całość zaprojektowana jest w taki sposób, aby wszystkie elementy aktywne były w zasięgu ręki dziecka - co jest szczególnie ważne w pracy przy tablicy interaktywnej.

Pierwsza część programu `Matematyka bez reszty` zawiera 1 500 zadań do trzech Przygód Tematycznych - Podróże, Zakupy, Pasje - wprowadzających zagadnienia związane z matematyką:
18 filmów edukacyjnych - wprowadzających w zagadnienia poruszane w tej części i łączące je z realnym światem,
9 interakcji - dających możliwość zabawy dla całej klasy np. w nauce rytmu, czy zasad kupowania w sklepie,
18 ćwiczeń - pozwalających na utrwalenie wiedzy z zakresu matematyki.

Zakresy programowy części 1:
-dodawanie/odejmowanie,
-figury płaskie,
-miary i wagi,
-czas,
-liczymy dziesiątkami,
-kodowanie.

Cechy szczególne:
Dwujęzyczność - zmień język w dowolnym momencie. Dostępna wersja z językiem angielskim.
Wybór sprzętu - program dedykowany jest na tablicę interaktywną, doskonale sprawdzi się także na komputerze, tablecie.
Wykorzystanie w różnych warunkach - w domu, w szkole, podczas wycieczek szkolnych.
Internet - jeśli w Twojej szkole jest słaby Internet, nie jest to już problemem. `Matematyka bez reszty` działa online i offline - zgraj potrzebne materiały na pendrive dołączony do zestawu i korzystaj bez konieczności połączenia z siecią.
Platforma dystrybucyjna - pozwala na łatwe i szybkie pobieranie nowych aktualizacji lub korzystania z wersji online.
Intuicyjność - produkt jest intuicyjny i przyjazny w obsłudze dla nauczyciela. Proste użytkowanie bez instrukcji obsługi.

`Matematyka bez reszty`:
-wpływa pozytywnie na interakcje między dziećmi i nauczycielem,
-łączy zabawę i naukę wykorzystując elementy rywalizacji,
-łączy świat realny z ćwiczeniami i zadaniami na tablicy interaktywnej,
-ułatwia przejście od zabawy do nauki,
-wspomaga realizację Podstawy Programowej w zakresie TIK,
-kształtuje nawyk powtarzania i utrwalania wiedzy,
-wspiera naukę języka angielskiego,
-zawiera różnorodne ćwiczenia dostosowane dla dzieci w wieku 6 i 7 lat,
-zachęca uczniów do uczenia się na błędach, a także do szukania rozwiązań, powiązań i ciągów przyczynowo - skutkowych,
-zachęca do poznawania świata i szukania w nim odniesień do nauki,
-zawiera sprawdzone formy utrwalania wiedzy, m.in. interakcje, zabawy, eksperymenty, filmy, quizy.

Każda część programu multimedialnego zawiera:
pudełko z materiałami, kod dostępu do programu - wersja online i offline (do pobrania na pendrive lub komputer), licencję na dany produkt na całą szkołę, na rok, pendrive do wgrania wersji offline, przewodnik po `Matematyce bez reszty`, naklejkę do pokoju nauczycielskiego z miejscem na login i hasło do platformy. Do wydruku: scenariusze zabaw, scenariusze lekcji, karty pracy do wykorzystania w szkole i w domu.
S
Szczegóły
 • Dział: Podręczniki szkolne
 • Wydawnictwo: EduExpert
 • Oprawa: pudełko
 • RRecenzje
 • Podręcznik
 • Matematyka bez reszty część 1, Program multimedialny w pełni dostosowany do szkół
4.5/5 ( 17 ocen )
  5
  12
  4
  3
  3
  1
  2
  0
  1
  1
imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Uwaga!!! Nie jesteś zalogowany. zaloguj się by zgłosić recenzję do konkursu i mieć szansę na wygraną w cotygodniowym plebiscycie!

brak oceny

Dominika92

 • 30-11-2016
 • 14:28

Jako dopiero co upieczony nauczyciel wychowania wczesnoszkolnego bardzo cenię sobie program "Matematyka bez reszty". Stanowi on dla mnie niesamowite wsparcie - nie tylko ze względu na program multimedialny, który stanowi "skarbnicę" zadań i ćwiczeń, lecz także na bogatą obudowę dydaktyczną. Polecam.

Czy recenzja była pomocna?
brak oceny

Ewa85

 • 30-11-2016
 • 14:24

Część I "Matematyki bez reszty" równie dobrze nadaje się do wykorzystania w przedszkolu. Oprócz samego programu multimedialnego, karty pracy stanowią świetne uzupełnienie wiadomości zdobytych podczas zajęć. Na uwagę zasługują także filmy edukacyjne, dzięki którym dzieci mogą uświadomić sobie, jak ważne jest opanowanie umiejętności matematycznych w codziennym życiu.

Czy recenzja była pomocna?
brak oceny

Marta75

 • 30-11-2016
 • 14:11

Jako nauczycielka pracująca w przedszkolu uważam "Matematykę bez reszty" za doskonałe narzędzie wspomagające. Ćwiczenia i interakcje posiadają atrakcyjną szatę graficzną, co w dużym stopniu pobudza zainteresowanie dzieci. Ogólnie produkt godny polecenia.

Czy recenzja była pomocna?

Ciekawe pomysły Gandalfa

 • Pierwsza część zeszytu ćwiczeń Matematyka do klasy 5 zawiera dobre i sprawdzone rozwiązania metodyczne, takie jak bezpośredni język poleceń czy metody aktywizujące, co rozwija zainteresowanie przedmiotem, rozbudza kreatywność, kształtuje samodzielność i umiejętność pracy zespołowej, uczy...

 • Podręcznik Matematyka z kluczem dla klasy 5 szkoły podstawowej, część 1, zgodny z zapisami nowej podstawy programowej, ułatwia naukę i odkrywanie świata matematyki. Pozwala dostrzec prawa matematyki dzięki interesującym wprowadzeniom Na dobry początek. Wspiera rozwijanie umiejętności...

 • Jest to pierwsza część zeszytu ćwiczeń Matematyka do klasy czwartej. Zastosowano w nim dobre i sprawdzone rozwiązania metodyczne, takie jak bezpośredni język poleceń czy metody aktywizujące, które rozwijają zainteresowanie przedmiotem, rozbudzają kreatywność, kształtują samodzielność i umiejętność...

 • Zeszyt ćwiczeń klasa 5. Część 1 obejmuje tematykę 4 pierwszych działów podręcznika i jest ściśle skorelowany z podręcznikiem. Tytuły działów i kolejnych tematów są takie same jak w podręcznik Zamieszczone w zeszycie ćwiczeń zadania mają ciekawą treść i odnoszą się do codziennego życia, dzięki...

 • Podręcznik składa się z 5 działów: 1. Liczby rzeczywiste i wyrażenia algebraiczne 2. Równania i nierówności 3. Funkcje 4. Funkcja liniowa 5. Planimetria Każdy dział jest wyodrębniony stroną ze zdjęciem i krótkim wprowadzeniem do tematu. Rozdziały są podzielone na jednostki...

 • Seria Matematyka - korepetycje zawiera 3 części, w których omówione zostały poszczególne zagadnienia z programu zreformowanego liceum. Książki zawierają zarówno wiedzę teoretyczną: reguły, prawa, wzory, twierdzenia, definicje, jak i liczne zadania. Autorzy serii zamieścili w swoich częściach...