MATeMAtyka 3. Zbiór zadań. Zakres podstawowy i rozszerzony - Jerzy Janowicz NOWA ERA - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

MATeMAtyka 3. Zbiór zadań. Zakres podstawowy i rozszerzony

podręcznik

 • Wydawnictwo NOWA ERA
 •  


  Zapowiedź - przybliżona data wydania: sierpień 2021
  Gdy tylko poznamy konkretną datę to umieścimy ją tutaj.

MATeMAtyka 3. Zbiór zadań. Zakres podstawowy i rozszerzony - opis produktu:

`Zbiór zadań` dla zakresu rozszerzonego skorelowany z podręcznikiem jest jego doskonałym uzupełnieniem. Zawiera duży wybór zadań (w tym zadań trudnych dla uczniów zainteresowanych matematyką) pisanych przez różnych autorów i sformułowanych inaczej niż w podręczniku, co umożliwia głębsze zrozumienie zagadnień, których dotyczą.

Zwięzła porcja teorii przed każdym działem pozwala na szybkie przypomnienie wiadomości.
Zadania różnych typów i różnie sformułowane - ćwiczeniowe (z wieloma podpunktami), otwarte i zamknięte, wymagające uzasadnienia - sprzyjają skutecznemu opanowaniu materiału i głębszemu zrozumieniu zagadnień, których dotyczą.
Uporządkowanie zadań według trzech stopni trudności ułatwia dobór odpowiednich zadań, a oznaczenie żółtym paskiem treści z zakresu rozszerzonego umożliwia świadome przygotowanie do egzaminu.
Zestawy zadań powtórzeniowych po każdym dziale pozwalają na ćwiczenie umiejętności matematycznych i gruntowne przygotowanie się do sprawdzianu.
Zadania typu maturalnego oraz zadania CKE z matur pozwalają sprawdzać umiejętności i systematycznie oswajają z formą egzaminu.

MATeMAtyka 3. Zbiór zadań. Zakres podstawowy i rozszerzony przygotowało wydawnictwo NOWA ERA. Produkt dedykowany do: Liceum i technikum / Klasa 3 po podstawówce / Matematyka.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
MATeMAtyka 3. Zbiór zadań. Zakres podstawowy i rozszerzony

0/5 ( brak ocen )
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.