MATeMAtyka 3. Podręcznik dla szkół liceum i technikum. Zakres rozszerzony - Jolanta Wesołowska, Wojciech Babiański, Lech Chańko, Joanna Czarnowska NOWA ERA - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

MATeMAtyka 3. Podręcznik dla szkół liceum i technikum. Zakres rozszerzony

po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

podręcznik

MATeMAtyka 3. Podręcznik dla szkół liceum i technikum. Zakres rozszerzony, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum - opis produktu:

Tematy w podręczniku wprowadzone są w sposób przejrzysty: krótkie wprowadzenia zawierają twierdzenia i definicje wyróżnione kolorem, dalej następują liczne rozwiązane przykłady oraz ćwiczenia do samodzielnego rozwiązywania. Każdy temat kończy się serią zadań. Zadania są bardzo różnorodne, często pokazują zastosowania prezentowanych treści w życiu codziennym, są ułożone wraz ze wzrastającym stopniem trudności (na końcu podręcznika są do nich odpowiedzi).

Na końcu każdego rozdziału są zamieszczone zestawy powtórzeniowe (odpowiedzi do nich są na końcu podręcznika), a dla uczniów chcących dowiedzieć się więcej - zagadnienia uzupełniające. Podręcznik jest bogaty nie tylko w piękne kolorowe ilustracje, ale również, czy przede wszystkim, zawiera mnóstwo rysunków merytorycznych, pomagających w zrozumieniu wprowadzanych treści. Jest też dużo ciekawostek matematycznych mogących urozmaicić przebieg lekcji.
Treści rozszerzone oznaczono paskiem z boku strony.

MATeMAtyka 3. Podręcznik dla szkół liceum i technikum. Zakres rozszerzony po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum, pochodzi z wydawnictwa NOWA ERA. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 3 po gimnazjum / Matematyka. Numer dopuszczenia podręcznika to: 360/3/2014/2016.
S
Szczegóły

Tego samego autora

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
MATeMAtyka 3. Podręcznik dla szkół liceum i technikum. Zakres rozszerzony, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

4.8/5 ( 51 ocen )
 • 5
  47
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  4
 • 1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.