MATeMAtyka 3. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy - Jolanta Wesołowska, Wojciech Babiański, Lech Chańko, Joanna Czarnowska NOWA ERA - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

MATeMAtyka 3. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy

po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

podręcznik

 • Wydawnictwo NOWA ERA
 • Nr dopuszczenia: 378/3/2014/2016
 •  

 • Wysyłka dzisiaj
  Wyślemy jeszcze dziś!
 • Odbiór w Łodzi już dzisiaj

MATeMAtyka 3. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum - opis produktu:

Czytelna struktura podręczników:
  * Wszystkie podręczniki w serii MATeMAtyka mają czytelną strukturę. Każdy podrozdział zaczyna się od zwięzłego wprowadzenia nowych treści zilustrowanych rozwiązanymi przykładami i ćwiczeniami do samodzielnego rozwiązania, a na końcu znajduje się pula zadań sprawdzających wiedzę z danej lekcji.
Uznany zespół autorski
  * Autorzy serii są czynnymi nauczycielami, pracującymi również na wyższych uczelniach. Do tworzenia podręczników wykorzystują doświadczenie zdobyte podczas wieloletniej pracy nauczycielskiej.
Bogata struktura serii
  * Oprócz podręczników w skład serii wchodzą zeszyty ćwiczeń i zbiory zadań. Dzięki tym dodatkowym publikacjom nauczyciel może komfortowo pracować z każdą klasą.
Przygotowanie do egzaminu maturalnego
  * Po każdym dziale w podręcznikach zamieszczone są dwa zestawy powtórzeniowe oraz zestaw `Przed obowiązkową maturą z matematyki` z zadaniami typu maturalnego.
Szata graficzna
  * Warto również zwrócić uwagę na szatę graficzną podręczników - bez zbędnych ozdobników, czysta i klarowna, nie rozprasza uczniów.
Język wykładu
  * Język, jakim posługują się autorzy, jest zwięzły i przystępny. Duży nacisk położono na poprawność i zrozumiałość wykładu.

MATeMAtyka 3. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum, pochodzi z wydawnictwa NOWA ERA. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 3 po gimnazjum / Matematyka. Numer dopuszczenia podręcznika to: 378/3/2014/2016.
S
Szczegóły

Tego samego autora

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
MATeMAtyka 3. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

4.3/5 ( 51 ocen )
 • 5
  39
 • 4
  2
 • 3
  1
 • 2
  6
 • 1
  3

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.