MATeMAtyka 2. Zeszyt ćwiczeń dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony - Wojciech Babiański, Lech Chańko, Joanna Czarnowska NOWA ERA - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

MATeMAtyka 2. Zeszyt ćwiczeń dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony

po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

podręcznik

 • Wydawnictwo NOWA ERA
 •  

 • Wysyłamy w 24h - 48h + czas dostawy

MATeMAtyka 2. Zeszyt ćwiczeń dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum - opis produktu:

MATeMAtyka 2. Ćwiczenia i zadania uzupełniają dostosowany do nowej podstawy programowej podręcznik MATeMAtyka 2.
Publikacja ta jest przeznaczona dla uczniów realizujących program nauczania zarówno w zakresie podstawowym, jak i rozszerzonym.
Układ treści zeszytu ćwiczeń jest zgodny z układem podręcznika MATeMAtyka 2, ale zeszyt ten może być też z powodzeniem wykorzystywany przez uczniów korzystających z innych podręczników.
W każdym dziale znajduje się wiele różnorodnych ćwiczeń i zadań, które wraz z przypomnianymi podstawowymi wzorami i pojęciami pomagają utrwalić treści omawiane w podręczniku.
Tam, gdzie jest to konieczne, uczeń jest `prowadzony za rękę`: podane są pełne rozwiązania wzorcowe lub takie, które uczeń musi częściowo uzupełnić.
Każdy dział kończą dwa zestawy powtórzeniowe (z odpowiedziami na końcu zeszytu ćwiczeń).
MATeMAtyka 2. Ćwiczenia i zadania mogą być wykorzystywane zarówno na lekcji, jak i podczas samodzielnej pracy w domu, szczególnie w przypadku słabszych uczniów.

MATeMAtyka 2. Zeszyt ćwiczeń dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum, przygotowano w wydawnictwie NOWA ERA. Materiał przygotowano dla: Liceum i technikum / Klasa 2 po gimnazjum / Matematyka.
S
Szczegóły

Tego samego autora

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
MATeMAtyka 2. Zeszyt ćwiczeń dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

4.4/5 ( 50 ocen )
 • 5
  35
 • 4
  7
 • 3
  5
 • 2
  1
 • 1
  2

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

brak oceny

Kamil

22-08-2018 12:15

Zadania bardzo precyzyjne, bardzo dobrze dobrane. Myślę, że książka jest jedną z najlepszych swego gatunku.

Czy recenzja była pomocna?