Matematyka 2. Klasa 2. Podręcznik dla szkoły branżowej I stopnia - Adam Konstantynowicz, Małgorzata Pająk, Anna Konstantynowicz Operon - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Matematyka 2. Klasa 2. Podręcznik dla szkoły branżowej I stopnia (miękka)

po podstawówce - szkoła branżowa I stopnia

  • Promocja
    image-promocja

podręcznik

Matematyka 2. Klasa 2. Podręcznik dla szkoły branżowej I stopnia, po podstawówce - szkoła branżowa I stopnia - opis produktu:

Podręcznik dla uczniów szkoły branżowej I stopnia absolwentów ośmioletniej szkoły podstawowej.
Podręcznik Matematyka 2 został przygotowany dla uczniów drugiej klasy szkoły branżowej I stopnia. Tom drugi zawiera treści pozwalające zrealizować wymagania przewidziane w podstawie programowej i uwzględnia dwie godziny nauczania w tygodniu. Zaletą podręcznika jest wykładanie zagadnień matematycznych wraz z rozwiązywaniem przykładowego ćwiczenia podanym obok. Dzięki takiej praktycznej narracji uczeń rozumie wprowadzane treści i potrafi przełożyć je na umiejętności. W każdej lekcji znajduje się blok licznych zadań o różnym stopniu trudności utrwalających poznane zagadnienia. Aby przyswajanie wiedzy było łatwiejsze i sprzyjało regularnej pracy ucznia, każda lekcja w podręczniku została przedstawiona w tym samym układzie.

Podręcznik do matematyki, klasa 2, do szkoły branżowej I stopnia dla absolwentów ośmioletniej szkoły podstawowej składa się 4 działów:
1. Układy równań
2. Planimetria
3. Trygonometria
4. Geometria analityczna

Matematyka 2. Klasa 2. Podręcznik dla szkoły branżowej I stopnia po podstawówce - szkoła branżowa I stopnia, pochodzi z wydawnictwa Operon. Dedykowany jest do: Szkoły branżowe I stopnia / Klasa 2 po podstawówce / Matematyka. Numer dopuszczenia podręcznika to: 1074/2/2020. Matematyka 2. Klasa 2. Podręcznik dla szkoły branżowej I stopnia jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

RECENZJE - Podręcznik - Matematyka 2. Klasa 2. Podręcznik dla szkoły branżowej I stopnia, po podstawówce - szkoła branżowa I stopnia

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: