MATeMAtyka 1. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy - Wojciech Babiański, Lech Chańko, Karolina Wej NOWA ERA - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

MATeMAtyka 1. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy

po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

podręcznik

MATeMAtyka 1. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum - opis produktu:

Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych `MATeMAtyka` do zakresu podstawowego w przystępny sposób wprowadza w zagadnienia matematyczne, uwzględniając potrzeby i możliwości absolwentów ośmioletnich szkół podstawowych. Umożliwia lepsze zrozumienie treści przedstawianych na lekcji oraz ułatwia samodzielną pracę w domu.

Małe porcje teorii umożliwiają uczenie się krok po kroku, a powiązania między nimi sprawiają, że wiedza matematyczna układa się w całość.
Przypomnienie w toku lekcji treści ze szkoły podstawowej pozwala sprawnie wejść w nowy temat, a wyróżnione kolorem definicje i twierdzenia ułatwiają znalezienie potrzebnych informacji.
Nawiązania do sytuacji z życia codziennego sprawiają, że zapamiętywanie i przyswajanie nowych wiadomości jest łatwiejsze.
Ciekawe infografiki oraz zagadnienia uzupełniające zachęcają do samodzielnych poszukiwań matematycznych.
Dwa zestawy zadań po każdym dziale (łatwiejszy i trudniejszy) oraz zestaw Przed obowiązkową maturą z matematyki dają możliwość sprawnego powtórzenia materiału przed sprawdzianem oraz systematycznego przygotowywania się do egzaminu maturalnego.

Podręcznik przeznaczony dla absolwentów szkół podstawowych.

MATeMAtyka 1. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum, pochodzi z wydawnictwa NOWA ERA. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 1 po podstawówce / Matematyka. MATeMAtyka 1. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy jest częścią serii MAteMATyka. Numer dopuszczenia podręcznika to: 971/1/2019. MATeMAtyka 1. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Tego samego autora

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
MATeMAtyka 1. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

3.6/5 ( 39 ocen )
 • 5
  17
 • 4
  6
 • 3
  6
 • 2
  2
 • 1
  8

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Aneta aneta

22-09-2020 19:17

Podręcznik napisany prostym językiem, który idealnie trafia do młodzieży. Teksty i zadania w nim zawarte, potrafią odpowiednio przygodowa do zadań maturalnych. Wiersze i proza, która ilustruje podręcznik idealnie dopasowuje się do zadań maturalnych z języka polskiego. Książka przede wszystkim nie jest nudna, przez co uczniowie chętnie do niej zaglądają, zaciekawieni interpretacjami tekstu Klarowne i jasne zadania zachęcają do doglebnego zanurzenia się w lekturze. Dzięki swojej delikatnej grafice, wspaniałe się z nim pracuje. Jeżeli chodzi o materiał i jakość wykonania, nie mam żadnych zastrzeżeń, książka nie niszczy się szybko. W księgarni internetowej Gandalf cena jest najkorzystniejsza. Szczerze pokecam

Czy recenzja była pomocna?

Agata

7-09-2020 16:46

Fantastyczny podręcznik! Dla mnie i mojej córki matematyka już nie jest zmorą, spędzającą sen z powiek. Wszystko dzięki wyraźnym wykresom, ciekawym przykładom i urozmaiconym zadaniom. Książka naprawdę warta polecenia.

Czy recenzja była pomocna?

Miro_1975

7-09-2020 15:31

Książka bardzo dobrze wykonana, nigdzie się nie rozklej ani nie gniecie. Druk bardzo dobrej jakości. Przejrzałem i wydaje się być czytelnie napisana. Dzieciak będzie na pewno zadowolony. Paczka bardzo dobrze zabezpieczona.

Czy recenzja była pomocna?

Ilona

7-09-2020 08:26

Bałam się matmy w liceum, ale z tą książką udało się bezproblemowo przebrnąć przez pierwszą klasę. Wszystko przystępnie wytłumaczone, zrozumiale nawet dla humanisty. Oby więcej takich podręczników!

Czy recenzja była pomocna?

Elka

5-09-2020 11:17

Dobry podręcznik, z dostawą nie było problemu. Treści trudne ale przedstawione w sposób sensowny. Widywałam o wiele gorsze

Czy recenzja była pomocna?

Jarek K

5-09-2020 10:52

Dobrze wykonany podręcznik. Czytelny podział, nie widziałem żadnych podejrzanych treści. Mam nadzieję, że dobrze przygotuje syna do matury. Sklejenie stron bardzo dobre, żadnych luzów. Przesyłka dokładnie w terminie choć kurier z wyprzedzeniem nie zadzwonił i bez stresu się nie obyło. Na szczęście podręczniki dotarły w dobrm stanie.

Czy recenzja była pomocna?

Vladimir

4-09-2020 14:55

Szybka realizacja zamówienia, materiał przystosowany również do samodzielnej pracy w domu.

Czy recenzja była pomocna?

Agnieszka

4-09-2020 14:24

Szybka przesyłka. Podręcznik w bardzo dobrej kondycji.Wykonanie dobre.

Czy recenzja była pomocna?

Jola

25-08-2020 23:55

Dobry podręcznik, nie psuje się, drugi syn będzie mógł skorzystać za rok.

Czy recenzja była pomocna?

Stanisław Hryshcenko

7-09-2019 13:29

Wykonanie całkiem okej.

Czy recenzja była pomocna?

Monika

23-08-2019 13:43

Podręcznik nie za gruby, wykonanie oki.

Czy recenzja była pomocna?