Matematyka 1. Liceum i technikum. Podręcznik zakres rozszerzony - Marcin Braun, Jacek Lech, Małgorzata Dobrowolska, Marcin Karpiński GWO Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Matematyka 1. Liceum i technikum. Podręcznik zakres rozszerzony

po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

 • Promocja
  image-promocja

podręcznik

Matematyka 1. Liceum i technikum. Podręcznik zakres rozszerzony, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum - opis produktu:

podręcznik z zakresu rozszerzonego jest zgodny z podstawą programową wprowadzoną w 2012 roku do szkół ponadgimnazjalnych. Uwzględniono w nim zmiany wynikające z wymagań maturalnych obowiązujących od 2010 roku. Dodano między innymi więcej ćwiczeń na dowodzenie oraz zadania testowe.
Treści wynikające z rozszerzenia są wprowadzane w podręczniku stopniowo, tak aby uczniowie pierwszej klasy liceum i technikum mogli przyzwyczaić się do nowych wymagań i coraz wyższego poziomu trudności zadań.

Matematyka 1. Liceum i technikum. Podręcznik zakres rozszerzony po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum, pochodzi z wydawnictwa GWO Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 1 po gimnazjum / Matematyka. Matematyka 1. Liceum i technikum. Podręcznik zakres rozszerzony jest częścią serii Matematyka z plusem. Numer dopuszczenia podręcznika to: 628/1/2012.
S
Szczegóły

Tego samego autora

RECENZJE - Podręcznik - Matematyka 1. Liceum i technikum. Podręcznik zakres rozszerzony, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4/5 ( 32 oceny )
 • 5
  19
 • 4
  2
 • 3
  4
 • 2
  5
 • 1
  2

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: