Marketing usług turystycznych - Aleksander Panasiuk PWN - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Marketing usług turystycznych

podręcznik

Marketing usług turystycznych - opis produktu:

Podręcznik akademicki kierowany do studentów uczelni wyższych na kierunku turystyka i rekreacja, na kierunkach ekonomicznych ze specjalnością turystyczną. Zawiera kompleksowe ujęcie koncepcji marketingowej, a w tym: podstawy teoretyczne i terminologię, funkcjonowanie marketingu usług turystycznych, z uwzględnieniem zachowań konsumenckich, działalność marketingową na docelowym rynku, badania marketingowe w turystyce, analizę wybranych strategii marketingowych w turystyce.

Marketing usług turystycznych pochodzi z wydawnictwa PWN. Dedykowany jest do: Szkoły wyższe / Nauki społeczno-ekonomiczne / Marketing. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Marketing usług turystycznych

4.4/5 ( 5 ocen )
 • 5
  4
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  1
 • 1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

brak oceny

polipolo

19-05-2011 16:28

recenzja nagrodzona 2.00pkt

Aleksander Panasiuk stworzył książkę naukową, będącą dogłębną analizą rynku usług turystycznych pod względem marketingowym. Mowa o książce pt. "Marketing usług turystycznych", która przyda się przede wszystkim studentom wszelkich kierunków turystycznych i marketingowych, ale też mogą być podstawą do dalszej pracy nad analizą rynku usług turystycznych (książka daje podstawy wiedzy w tym zakresie), czy wreszcie do zawodowoego analizowania rynku, by samemu wyciągnąć z tego dobre wnioski i właściwie rozkręcić swój biznes. Książka jest pisana ciekawie, lekkim językiem, dlatego czyta się ją przyjemnie i szybko. Ważne jest również to, że pod względem merytorycznym książka jest na prawdę dobra! Gorąco polecam!

Czy recenzja była pomocna?