Makroekonomia - Alojzy Nowak, Tomasz Zalega PWE Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Makroekonomia (miękka)

podręcznik

Makroekonomia - opis produktu:

Jest to nowoczesny podręcznik zawierający prezentację najistotniejszych zagadnień współczesnej makroekonomii. Autorzy omawiają w nim dorobek teorii ekonomii, wzbogacając rozważania o liczne odwołania do realiów gospodarki polskiej, co stanowi ogromny walor publikacji. Zakres wiedzy przedstawiony w książce pokrywa się z programem makroekonomii realizowanym w większości uczelni ekonomicznych w Polsce. Podręcznik został opracowany przez pracowników naukowych z dużym doświadczeniem dydaktycznym, reprezentujących Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, Uniwersytet Łódzki, Uniwersytet Warszawski i Szkołę Główną Handlową w Warszawie.

Książka jest przeznaczona przede wszystkim dla studentów kierunków ekonomicznych, ale może również stanowić źródło wiedzy dla studentów informatyki, ekonometrii, prawa i administracji, socjologii, politologii, europeistyki, polityki społecznej czy dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Z pewnością zainteresuje też słuchaczy studiów podyplomowych, doktorantów, pracowników naukowych oraz praktyków gospodarczych.

Makroekonomia pochodzi z wydawnictwa PWE Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne. Dedykowany jest do: Szkoły wyższe / Nauki społeczno-ekonomiczne / Ekonomia i finanse.
S
Szczegóły

Tego samego autora

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Makroekonomia

4.8/5 ( 28 ocen )
 • 5
  24
 • 4
  2
 • 3
  1
 • 2
  1
 • 1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Irena Woźniak

30-08-2020 18:31

Przydatny podręcznik do makroekonomii.

Czy recenzja była pomocna?

Magda

22-10-2019 17:50

Bardzo dobry podręcznik z makroekonomii, napisany w oparciu o dane z polskiej gospodarki. Świetnie wyjaśnione zostały modele makroekonomiczne, model IS-LM oraz model IS-LM-BP.

Czy recenzja była pomocna?