Mach mit! 4 Neu. Zeszyt do języka niemieckiego dla klasy siódmej szkoły podstawowej - Halina Wachowska, Magdalena Górska PWN - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Mach mit! 4 Neu. Zeszyt do języka niemieckiego dla klasy siódmej szkoły podstawowej

podręcznik

Mach mit! 4 Neu. Zeszyt do języka niemieckiego dla klasy siódmej szkoły podstawowej - opis produktu:

`Mach mit! neu 4. Materiały ćwiczeniowe do języka niemieckiego dla klasy VII` to zbiór zadań językowych, przygotowany przez Magdalenę Górską i Halinę Wachowską, w pełni skorelowany z podręcznikiem `Mach mit! neu 4`.

Uczniowie znajdą tutaj różnorodny trening sprawności językowych, umożliwiający powtórzenie i utrwalenie materiału lekcyjnego. Ponadto zawarte w prezentowanym zeszycie ćwiczenia pozwalają konsekwentnie wyrównywać poziom kompetencji językowych w klasie.

Istotnym atutem Materiałów ćwiczeniowych do `Mach mit! neu 4` są zadania uwzględniające potrzeby uczniów z dysleksją i dysgrafią, jak i dodatkowe ćwiczenia dla uczniów pracujących szybciej.

Dla ułatwienia pracy z materiałami ćwiczeniowymi umieszczono w nich odnośniki do podręcznika zawierające numer strony, jak i konkretnego zadania. Materiały ćwiczeniowe zawierają w każdym rozdziale takie sekcje jak: In Grammatik bewandert, Zadanie internetowe, Wymowa, Was ich schon alles weiß und kann. A pod koniec zeszytu dział: Eine Prise Grammatik, który porządkuje wiedzę gramatyczną prezentowaną w podręczniku `Mach mit! neu 4`.

Mach mit! 4 Neu. Zeszyt do języka niemieckiego dla klasy siódmej szkoły podstawowej pochodzi z wydawnictwa PWN. Pomaga w nauce języka niemieckiego.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Mach mit! 4 Neu. Zeszyt do języka niemieckiego dla klasy siódmej szkoły podstawowej

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.