Lubię tworzyć 4. Plastyka Podręcznik + CD / Marzena Kwiecień, Wojciech Sygut MAC EDUKACJA 21,25 zł | Podręczniki w Gandalf.com.pl
Kategorie
 • image

Lubię tworzyć 4. Plastyka Podręcznik + CD

podręcznik

 • Wydawnictwo MAC EDUKACJA
 •  

  Planowany dodruk , przybliżona data wznowienia: 30.9.2019

 • Dostępność niedostępny

Lubię tworzyć 4. Plastyka Podręcznik + CD - opis produktu:

Podręcznik Lubię tworzyć charakteryzuje się czytelną konstrukcją - zawiera 6 rozdziałów tematycznych, dotyczących najważniejszych dziedzin sztuki i powiązanych z nimi zagadnień formalnych.
Podręcznik jest napisany językiem prostym i zrozumiałym dla dziecka, każde zagadnienie plastyczne ilustrują odpowiadające mu reprodukcje i fotografie dzieł sztuki, schematy i rysunki. Informacje są przekazywane uczniowi w sposób zwięzły i przejrzysty, metodą `obrazkową`, czyli najbardziej dopasowaną do percepcji współczesnego ucznia szkoły podstawowej.

* Instrukcje do działań plastycznych krok po kroku motywują ucznia do samodzielnych działań plastycznych, przybliżając metody wykonywania prac z różnych dziedzin sztuki, w różnych technikach i formach.

* Warsztat twórcy ludowego przybliża tradycyjną polską sztukę i sposoby tworzenia dzieł przez artystów ludowych.

* Słowniczek, pytania i polecenia po każdym rozdziale, oraz blok poleceń sumujący każdy dział, zawierający słowa kluczowe, ułatwiają powtórzenie i utrwalanie materiału.

* Załączona do podręcznika płyta CD zawiera filmy obrazujące pracę rysownika, malarza, rzeźbiarza i grafika.

Płyta umożliwia praktyczną weryfikację wiedzy i umiejętności ucznia dotyczących treści podręcznika, związanych z nowoczesnymi narzędziami plastycznymi - programami do rysowania, malowania czy tworzenia kompozycji trójwymiarowych w przestrzeni wirtualnej.
S
Szczegóły
 • RRecenzje
 • Podręcznik
 • Lubię tworzyć 4. Plastyka Podręcznik + CD
4.7/5 ( 6 ocen )
  5
  4
  4
  2
  3
  0
  2
  0
  1
  0
imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Uwaga!!! Nie jesteś zalogowany. zaloguj się by zgłosić recenzję do konkursu i mieć szansę na wygraną w cotygodniowym plebiscycie!

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.

Ciekawe pomysły Gandalfa

 • Podręcznik `Lubię to!?` dla klasy szóstej wprowadza uczniów w świat wirtualnej komunikacji i bezpiecznego korzystania z internetu. Rozwija wiedzę z zakresu programowania i tworzenia gier komputerowych. Ponadto uczy, jak korzystać z arkusza kalkulacyjnego i edytora grafiki. Ułatwia naukę...

 • Lubię to! jest nowoczesną serią do nauczania zajęć komputerowych w szkole podstawowej. Pomaga w zrozumieniu zagadnień informatycznych dzięki dokładnym opisom czynności wykonywanych przez uczniów. Kształci praktyczne umiejętności, które uczeń zdobywa w trakcie wykonywania ćwiczeń skorelowanych...

 • Podręcznik `Lubię to!` jest zgodny z wymogami nowej podstawy programowej. Zawiera znane i cenione przez nauczycieli rozwiązania dydaktyczne, które ułatwiają rozumienie ważnych zagadnień i kształcenie umiejętności przedmiotowych.

 • Podręcznik `Lubię to!` jest zgodny z wymogami nowej podstawy programowej. Zawiera znane i cenione przez nauczycieli rozwiązania dydaktyczne, które ułatwiają rozumienie ważnych zagadnień i kształcenie umiejętności przedmiotowych.

 • W publikacji `Lubię gramatykę. Zestaw ćwiczeń i kompendium wiedzy do nauki o języku dla uczniów klas 4.` zaprezentowano ćwiczenia gramatyczne z zakresu: składni, ćwiczeń syntaktycznych (związanych z rozpoznawaniem podmiotu i orzeczenia), związków wyrazowych, ćwiczeń frazeologicznych,...

 • Podręcznik `Lubię to!` dla klasy ósmej szkoły podstawowej pogłębia wiedzę uczniów dotyczącą algorytmiki i programowania, arkusza kalkulacyjnego oraz internetu. Zawiera ponadto propozycje projektów multimedialnych. Ułatwia naukę nowych pojęć i umiejętności poprzez liczne definicje oraz...