Live Beat 3. Students Book Podręcznik wieloletni + CD mp3 - Liz Kilbey, Jonathan Bygrave, Judy Copage, Ingrid Freebairn, Bartosz Michałowski Pearson Longman - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Live Beat 3. Student`s Book Podręcznik wieloletni + CD mp3

podręcznik

Live Beat 3. Student`s Book Podręcznik wieloletni + CD mp3 - opis produktu:

Live Beat to kurs, który realizuje podstawę programową i przygotowuje do egzaminu gimnazjalnego w duchu skutecznej komunikacji.
Bazując na różnorodnych tekstach, młodzież opanowuje język niezbędny do porozumiewania się w codziennych sytuacjach, z multimedialnym wsparciem w postaci czterech rodzajów filmów.
Dzięki zadaniom egzaminacyjnym w podręczniku oraz materiale ćwiczeniowym, uczniowie już od pierwszych lekcji oswajają się z formatem egzaminu.

Live Beat na równi stawia przygotowanie do egzaminu i rozwój umiejętności porozumiewania się w codziennych sytuacjach. Wymarzonym wsparciem dla ucznia i nauczyciela jest podręcznik oraz towarzyszący kursowi pakiet filmów.

  * Z Live Beat uczniowie poznają naturalny język, a dialogi znajdujące się w poszczególnych lekcjach, oparte są na zwrotach używanych na co dzień przez Brytyjczyków.
  * Taki model pozwala uczniom poznawać język przydatny w codziennej komunikacji, a kluczowe zwroty oznaczone na czerwono młodzież może łatwo utrwalić nawet na chwilę przed lekcją.
  * Kluczowe słownictwo potrzebne do swobodnej komunikacji na dany temat zebrane jest w sekcji WordBank na końcu książki. Tam też gimnazjaliści znajdą dodatkowe ćwiczenia w sekcji Extra Practice, dzięki którym lepiej utrwalą nowe wyrażenia i funkcje językowe.

Na stronach Live Beat młodzież znajdzie nie tylko naturalny język, ale także łamigłówki i zagadki w ramkach Solve it. To doskonały pretekst do użycia nowego języka w celu osiągnięcia konkretnego celu komunikacyjnego.

Całości dopełniają innowacyjne filmy interaktywne.


Angażujące lekcje

Live Beat to wymarzony kurs dla dzisiejszej młodzieży, która potrzebuje książki `na czasie`, podążającej za zmieniającą się rzeczywistością.

Aż 4 rodzaje filmów dostępne na płycie DVD dołączonej do książki nauczyciela pomogą uczniom rozwijać umiejętność słuchania i mówienia, a także ułatwią opanowanie angielskiej gramatyki i wymowy.

Interaktywne filmy komunikacyjne to absolutna nowość! Do dyspozycji nauczyciela jest film podstawowy pokazujący typową sytuację komunikacyjną np. zakup biletów do kina, zamówienie obiadu w restauracji czy zapisanie się na zajęcia sportowe. Uczniowie najpierw ćwiczą nowe zwroty, a następnie oglądają rozmowę dwóch osób.

Po obejrzeniu scenki, uczniowie mają okazję wcielić się w rolę każdego z rozmówców, ponieważ scena dostępna jest także w wersji z podziałem na role! Dzięki temu młodzież nie tylko uczy się stosować nowe zwroty w naturalnym kontekście i tempie, ale także pokonuje strach przed mówieniem w języku angielskim.


Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego

Live Beat to pierwsza seria dla gimnazjum opracowana po wejściu w życie wymogów wieloletniości.

Wieloletni podręcznik Live Beat zapewnia:

  * 100% realizację podstawy programowej III.0 i III.1,
  * przygotowanie do egzaminu dzięki zadaniom w typie egzaminacyjnym znajdującym się w podręczniku oraz Materiale ćwiczeniowym Exam Trainer,
  * kompletną listę słów w podręczniku oraz wyjaśnienia gramatyki w języku polskim w zeszycie ćwiczeń.


Uczniom proponujemy Materiał ćwiczeniowy Exam Trainer, który, oprócz ćwiczeń na słownictwo i gramatykę oraz zadań egzaminacyjnych, zawiera także:

  * miniegzamin do każdego rozdziału z podręcznika,
  * bank funkcji i środków językowych oraz dodatkowe ćwiczenia z ich wykorzystaniem,
  * przykładowy arkusz egzaminacyjny odpowiadający poziomowi podręcznika.


Porady psychologa oraz wideoszkolenie

W książce nauczyciela psycholog, Beata Zielińska-Rocha podsuwa proste triki, które pomogą utrzymać dyscylinę w klasie i zaangażować uczniów w lekcję.

Już niedługo dostępne będą wideoszkolenia, w których psycholog zdradzi sekrety budowania z gimnazjalistami relacji prowadzących do poprawy efektywności lekcji.

Live Beat 3. Student`s Book Podręcznik wieloletni + CD mp3 pochodzi z wydawnictwa Pearson Longman. Pomaga w nauce języka angielskiego.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Live Beat 3. Student`s Book Podręcznik wieloletni + CD mp3

4.7/5 ( 15 ocen )
 • 5
  12
 • 4
  2
 • 3
  0
 • 2
  1
 • 1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.