Lets Connect 2. Zeszyt ćwiczeń - Jack C. Richards, Dorothy E. Zemach, Carlos Barbisan, Chuck Sandy Cambridge University Press - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Let`s Connect 2. Zeszyt ćwiczeń

podręcznik

Let`s Connect 2. Zeszyt ćwiczeń - opis produktu:

Let`s Connect to trzypoziomowy kurs dla klas 4-6 szkoły podstawowej, stworzony specjalnie z myślą o uczniach w wieku 10-12 lat - porusza aktualne, ważne dla młodszych nastolatków tematy, a także kształci wszystkie umiejętności językowe poprzez ciekawe, stymulujące ćwiczenia. Dzięki właściwemu doborowi treści, metod i technik nauczania Let`s Connect już od pierwszej lekcji rozwija umiejętność mówienia po angielsku.
Unikalne cechy kursu:
* Autorzy kursu korzystali z Cambridge English Corpus - bazy danych zawierającej ponad miliard słów i wyrażeń używanych w języku angielskim w mowie i piśmie, oraz Cambridge Learner Corpus - zbioru prac egzaminacyjnych Cambridge ESOL.
* Ćwiczenia i objaśnienia w lekcjach Get It Right! w podręczniku, napisane na podstawie Cambridge Learner Corpus, wskazują typowe błędy popełniane
przez polskich uczniów i rozwijają poprawność językową.
* Krótkie i łatwe do zapamiętania dialogi oraz proste ćwiczenia komunikacyjne już od pierwszej lekcji rozwijają umiejętność mówienia.
* Niezwykle logiczna i przejrzysta struktura podręcznika oraz jednokolumnowy układ strony maksymalnie ułatwiają uczniom naukę, a nauczycielom - prowadzenie lekcji.

Najważniejsze zalety podręcznika:
* Gramatyka jest wprowadzana w kontekście za pomocą dialogów (w części Language focus) - uczniowie od początku stosują struktury gramatyczne
w praktyce, bez konieczności zapamiętywania reguł językowych.
* Nowe słownictwo pojawia się w kontekście dobrze znanym uczniom i jest ilustrowane za pomocą zdjęć i rysunków, a następnie utrwalane w ćwiczeniach.
* Lekcja Get Connected ma na celu rozwijanie u uczniów wszystkich umiejętności językowych: czytania, słuchania, mówienia i pisania.
* Fragmenty o tematyce kulturowej w lekcjach Get Connected rozbudzą naturalną dla tej grupy wiekowej ciekawość świata, a także pomogą kształtować postawę tolerancji i akceptacji wobec innych kultur.
* Po każdym rozdziale podręcznika występuje lekcja powtórzeniowa z ćwiczeniami i humorystycznymi historyjkami komiksowymi.
* Gra na końcu każdego rozdziału w przyjemny dla uczniów sposób utrwala materiał i zwiększa motywację do nauki języka angielskiego.
* Projekt związany tematycznie z danym rozdziałem, oparty na pracy w parach i małych grupach, to doskonały sposób na praktyczne zastosowanie umiejętności językowych oraz poznanego słownictwa.

Let`s Connect 2. Zeszyt ćwiczeń przygotowano w wydawnictwie Cambridge University Press. Pomaga w nauce języka angielskiego.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Let`s Connect 2. Zeszyt ćwiczeń

4.3/5 ( 3 oceny )
  5
  2
  4
  0
  3
  1
  2
  0
  1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.