Elementarz odkrywców Informatyka Zeszyt ćwiczeń Klasa 2 + CD - Michał Kęska NOWA ERA - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Elementarz odkrywców Informatyka Zeszyt ćwiczeń Klasa 2 + CD

podręcznik

 • Wydawnictwo NOWA ERA
 •  

 • Wysyłamy w 2 - 3 dni + czas dostawy

Elementarz odkrywców Informatyka Zeszyt ćwiczeń Klasa 2 + CD - opis produktu:

`Informatyka` z serii `Elementarz odkrywców` do klasy 2 to materiały, na które składają się zeszyt ćwiczeń oraz płyta. Płyta zawiera zadania pomagające nabrać wprawy w korzystaniu z podstawowych programów komputerowych (Paint, Word) oraz filmy i liczne gry rozwijające kreatywne myślenie, wspierające pracę zespołową, a przede wszystkim pozwalające dobrze opanować podstawy programowania.

Publikacja ułatwia zrozumienie istotnych zagadnień informatycznych oraz uczy obsługi podstawowych programów komputerowych dzięki zrozumiałym - krok po kroku - opisom, które ilustrują liczne zdjęcia i zrzuty ekranowe.
Uczy programowania poprzez zabawę - gry zawarte na płycie intuicyjnie rozwijają podstawy kodowania, uczą logicznego myślenia, dążenia do celu, cierpliwości i myślenia przyczynowo-skutkowego.
Rozwija oraz doskonali sprawność manualną, pamięciową i matematyczną dzięki różnorodnym ćwiczeniom i zadaniom do wykonania w zeszycie i na płycie.
Uczy sprawnego i bezpiecznego posługiwania się komputerem, myszą, klawiaturą.
S
Szczegóły
 • RecenzjeRecenzje
 • Podręcznik
 • Elementarz odkrywców Informatyka Zeszyt ćwiczeń Klasa 2 + CD
4.5/5 ( 12 ocen )
  5
  10
  4
  0
  3
  1
  2
  0
  1
  1

Uwaga!!! Nie jesteś zalogowany. zaloguj się by zgłosić recenzję do konkursu i mieć szansę na wygraną w cotygodniowym plebiscycie!

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.