Lekcje z komputerem Zajęcia komputerowe Podręcznik Klasa 3 + CD - Wanda Jochemczyk, Mirosław Wyczółkowski, Katarzyna Olędzka, Agnieszka Samulska, Ewa Wilk WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne -
Ulubione
Kategorie

Lekcje z komputerem Zajęcia komputerowe Podręcznik Klasa 3 + CD

podręcznik

Lekcje z komputerem Zajęcia komputerowe Podręcznik Klasa 3 + CD - opis produktu:

Nr aprobaty: 109/3/2010 MEN
Podręcznik zawiera 20 tematów i wraz z płytą stanowią integralną całość, co więcej - płyta jest zasadniczym i podstawowym narzędziem do realizacji założeń przedmiotu. Ćwiczenia w podręczniku są tylko wprowadzeniem do działań na komputerze. Przeważającą część czasu na lekcji uczeń wykorzystuje na pracę przy komputerze.
Komputer ma służyć wspieraniu celów edukacji wczesnoszkolnej, a więc nauce czytania, pisania, liczenia, nawiązywania kontaktów, poznawania otaczającego świata, działania i radzenia sobie w różnych sytuacjach. Zamysłem autorów jest ukazanie dzieciom, że tego, czego uczą się na zajęciach edukacji wczesnoszkolnej, można też się uczyć, wykorzystując komputer jako narzędzie pracy. Stąd ciągłe odwołania do tematów, które są bliskie i zrozumiałe dzieciom.

Lekcje z komputerem Zajęcia komputerowe Podręcznik Klasa 3 + CD pochodzi z wydawnictwa WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne. Dedykowany jest do: Szkoła podstawowa / Klasa 3 / Zintegrowane. Numer dopuszczenia podręcznika to: 109/3/2010 MEN.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Lekcje z komputerem Zajęcia komputerowe Podręcznik Klasa 3 + CD

4.8/5 ( 5 ocen )
 • 5
  4
 • 4
  1
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.