Lekcja muzyki 5 Podręcznik do muzyki dla szkoły podstawowej / Monika Gromek, Grażyna Kilbach NOWA ERA 17,70 zł | Podręczniki w Gandalf.com.pl
Kategorie
 • image

Lekcja muzyki 5 Podręcznik do muzyki dla szkoły podstawowej

(Reforma 2017)

podręcznik

 • Wydawnictwo NOWA ERA
 •  

 • Wysyłamy w 24h - 48h + czas dostawy

Lekcja muzyki 5 Podręcznik do muzyki dla szkoły podstawowej, (Reforma 2017) - opis produktu:

Podręcznik do muzyki dla klasy piątej szkoły podstawowej

Jeden temat to jedna lekcja w szkole, co ułatwia nauczycielowi przygotowanie się do każdych zajęć.
Wyraźnie zaznaczona ścieżka nauki od praktyki do teorii: najpierw uczniowie są zachęcani do aktywności muzycznych, a dopiero potem - do związanej z nimi refleksji.
Atrakcyjne ćwiczenia i zabawy zapoznają uczniów nawet z trudniejszymi zagadnieniami teoretycznymi, a interesujące zadania twórcze pobudzają ich do aktywności i motywują do rozwijania swoich muzycznych zainteresowań.
Starannie przygotowany zbiór utworów do grania i śpiewania oraz wybór literatury muzycznej do słuchania sprzyja wszechstronnemu umuzykalnieniu dzieci.
Zestaw dodatkowych piosenek oraz utworów instrumentalnych wraz z tabelą chwytów fletowych zapewnia bogaty materiał do nauki podstawowych umiejętności muzycznych.
Duże infografiki w atrakcyjny sposób zaznajamiają uczniów z zagadnieniami muzycznymi.
Systematyczne utrwalanie umiejętności i wiedzy umożliwiają cykliczne warsztaty muzyczne.
S
Szczegóły
 • RRecenzje
 • Podręcznik
 • Lekcja muzyki 5 Podręcznik do muzyki dla szkoły podstawowej, (Reforma 2017)
4.4/5 ( 29 ocen )
  5
  24
  4
  0
  3
  1
  2
  1
  1
  3
imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Uwaga!!! Nie jesteś zalogowany. zaloguj się by zgłosić recenzję do konkursu i mieć szansę na wygraną w cotygodniowym plebiscycie!

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.

Ciekawe pomysły Gandalfa

 • Sprzyja umuzykalnieniu za pomocą starannie dobranego repertuaru utworów do śpiewania i grania oraz literatury muzycznej do słuchania. Umożliwia kształcenie umiejętności śpiewu, gry na instrumentach i ruchu przy muzyce dzięki różnorodnym propozycjom ćwiczeń. Zachęca do twórczej aktywności i...

 • Na dwóch płytach zamieszczono nagrania piosenek z podręcznika z akompaniamentami, akompaniamenty do utworów do grania na instrumentach oraz odgłosy i rytmy. Repertuar piosenek jest bardzo różnorodny (piosenki historyczne, ludowe, popularne, taneczne) i związany z tematami poszczególnych miesięcy....

 • Podręcznik `Lekcja muzyki` jest zgodny z wymogami nowej podstawy programowej. Zawiera znane i cenione przez nauczycieli rozwiązania dydaktyczne, które ułatwiają rozumienie ważnych zagadnień i kształcenie umiejętności przedmiotowych.

 • Podręcznik `Lekcja muzyki` jest zgodny z wymogami nowej podstawy programowej. Zawiera znane i cenione przez nauczycieli rozwiązania dydaktyczne, które ułatwiają rozumienie ważnych zagadnień i kształcenie umiejętności przedmiotowych.

 • W podręczniku do klasy 7 znalazły się zupełnie nowe teksty, ilustracje, piosenki i utwory do grania. Omówiono w nim takie zagadnienia, jak: wpływ muzyki na człowieka, rola muzyki w reklamie, style w muzyce rozrywkowej, poezja śpiewana i współczesna wokaliza, musical, operetka oraz muzyka w filmie i...

 • Reforma 2017. Układ podręcznika powiązany jest ze świętami i uroczystościami szkolnymi, a także naturalnie wpisuje się w rytm roku kalendarzowego i cykl przyrody. Zawiera różnorodny materiał, wiele ciekawych wiadomości o kompozytorach, instrumentach czy pieśniach historycznych podanych w...