Kwalifikacja INF.04. Projektowanie, programowanie i tworzenie aplikacji. Część 1 - Angelika Krupa, Weronika Kortas Helion - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Kwalifikacja INF.04. Projektowanie, programowanie i tworzenie aplikacji. Część 1

podręcznik

  • Wydawnictwo Helion
  •  

  • Wysyłamy w 24h - 48h + czas dostawy

Kwalifikacja INF.04. Projektowanie, programowanie i tworzenie aplikacji. Część 1 - opis produktu:

Informatycy i programiści należą obecnie do najbardziej poszukiwanych specjalistów. Stąd tytuł, który uzyskuje się po szkole średniej, nie stanowi jedynie świadectwa ukończenia pewnego etapu edukacji. Technik programista to zawód o wymiernej wartości rynkowej. Absolwenci tego kierunku kształcenia nie mają większych problemów ze znalezieniem intratnego i rozwojowego zajęcia, a pracodawcy chętnie inwestują w ich szkolenia, by mogli zdobywać coraz wyższe kwalifikacje. Wśród bazowych umiejętności, które powinien posiadać specjalista w tej dziedzinie, są podstawy programowania: projektowanie kodu, testowanie go, dokumentowanie swojej pracy oraz analizowanie pracy innych programistów.

Treści, które zawiera Kwalifikacja INF.04. Projektowanie, programowanie i testowanie aplikacji. Część 1. Inżynieria programowania ― projektowanie oprogramowania, testowanie i dokumentowanie aplikacji. Podręcznik do nauki zawodu technik programista, opierają się na podstawie programowej kształcenia w zawodzie technika programisty. Są powiązane merytorycznie, strukturalnie i metodycznie z ogólnymi celami kształcenia określonymi w kwalifikacji INF.04. Projektowanie, programowanie i testowanie aplikacji.

Publikację podzielono na siedem rozdziałów, które szczegółowo omawiają poruszone w nich zagadnienia:
- Przygotowanie środowiska pracy
- Elementy oprogramowania na podstawie języka JavaScript
- Projektowanie aplikacji
- Architektoniczne projektowanie aplikacji
- Testowanie oprogramowania
- Tworzenie dokumentacji testowej
- Metodologie prowadzenia projektu informatycznego

Podręcznik do nauki zawodu technik programista to charakteryzujący się wysoką jakością kompletny zestaw edukacyjny przygotowany przez dysponującego ogromnym doświadczeniem lidera na rynku książek informatycznych - wydawnictwo Helion.

Kwalifikacja INF.04. Projektowanie, programowanie i tworzenie aplikacji. Część 1 pochodzi z wydawnictwa Helion. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 1 po podstawówce / Przedmioty zawodowe. Kwalifikacja INF.04. Projektowanie, programowanie i tworzenie aplikacji. Część 1 jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Kwalifikacja INF.04. Projektowanie, programowanie i tworzenie aplikacji. Część 1

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.