Kwalifikacja HAN.01 Towar jako przedmiot handlu. Podręcznik - Iwona Wielgosik eMPi2 - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Kwalifikacja HAN.01 Towar jako przedmiot handlu. Podręcznik

podręcznik

 • Wydawnictwo eMPi2
 •  

 • Wysyłamy w 24h - 48h + czas dostawy

Kwalifikacja HAN.01 Towar jako przedmiot handlu. Podręcznik - opis produktu:

Podręcznik podzielony jest na trzy części. W części pierwszej OGÓLNA CHARAKTERYSTYKA TOWARÓW opisano: asortyment towarowy, jakość, magazynowanie, transport, opakowanie, oznakowanie i konserwację towarów.

W części drugiej CHARAKTERYSTYKA TOWAROZNAWCZA ŻYWNOŚCI przedstawiono: mleko i przetwory mleczne, mięso i przetwory mięsne, drób i przetwory drobiowe, jaja, ryby i przetwory rybne, tłuszcze, owoce, warzywa, grzyby i ich przetwory, ziemniaki i przetwory ziemniaczane, zboża i przetwory zbożowe, cukier, miód i wyroby cukiernicze, koncentraty spożywcze, używki i przyprawy roślinne oraz napoje alkoholowe i bezalkoholowe.

W części trzeciej CHARAKTERYSTYKA TOWAROZNAWCZA ARTYKUŁÓW NIEŻYWNOŚCIOWYCH opisano: szkło i wyroby ze szkła, wyroby ceramiczne, surowce i wyroby włókiennicze, skórę i wyroby skórzane, papier i wyroby papiernicze, artykuły chemii gospodarczej, wyroby kosmetyczne i perfumeryjne oraz tworzywa sztuczne. Na końcu każdego rozdziału zamieszczono pytania testowe i zadania.

Kwalifikacja HAN.01 Towar jako przedmiot handlu. Podręcznik pochodzi z wydawnictwa eMPi2. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 1 po podstawówce / Wiedza o społeczeństwie. Kwalifikacja HAN.01 Towar jako przedmiot handlu. Podręcznik jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Kwalifikacja HAN.01 Towar jako przedmiot handlu. Podręcznik

0/5 ( brak ocen )
  5
  4
  3
  2
  1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.