Kwalifikacja A.35/AU.35 Planowanie i prowadzenie działalności w organizacji. Egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie technik ekonomista - Wioletta Piasecka Ekonomik - Podręczniki |
Ulubione
Kategorie

Kwalifikacja A.35/AU.35 Planowanie i prowadzenie działalności w organizacji. Egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie technik ekonomista

Odpowiedzi

podręcznik

Kwalifikacja A.35/AU.35 Planowanie i prowadzenie działalności w organizacji. Egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie technik ekonomista, Odpowiedzi - opis produktu:

Książka Kwalifikacja A.35/AU.35. Planowanie i prowadzenie działalności w organizacji. Egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie przeznaczona jest dla zawodu technik ekonomista. Pomaga przygotować się do egzaminu zawodowego potwierdzającego kwalifikację A.35/AU.35. Mogą z niej korzystać uczniowie techników, osoby uczestniczące w zawodowych kursach kwalifikacyjnych oraz osoby przygotowujące się samodzielnie do egzaminu zawodowego potwierdzającego kwalifikację A.35/AU.35.


Książka ma 290 stron i zawiera łącznie 600 zadań testowych i 17 zadań praktycznych, obejmujących zagadnienia, jakie mogą wystąpić na egzaminie zawodowym potwierdzającym kwalifikację A.35/AU.35. Zadania zamknięte i zadania praktyczne zostały napisane w taki sposób, aby uczniowie korzystający z tej książki poznali zarówno stopień trudności, jak i sposób redagowania zadań, z jakimi spotkają się w czasie pisemnej i praktycznej części egzaminu zawodowego. Zadania praktyczne polegają m.in. na sporządzeniu w programie komputerowym następujących dokumentów: faktur VAT, faktur korygujących, dokumentów PZ, WZ, PW, RW, KP, KW, VAT-7, ZUS ZUA, ZUS RCA, ZUS DRA, PIT-11, raportu kasowego, podatkowej księgi przychodów i rozchodów, umowy o pracę, umowy-zlecenia, listy płac, rejestru zakupów i rejestru sprzedaży VAT, polecenia przelewu.

Kwalifikacja A.35/AU.35 Planowanie i prowadzenie działalności w organizacji. Egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie technik ekonomista Odpowiedzi, pochodzi z wydawnictwa Ekonomik. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 1 po podstawówce / Przedmioty zawodowe. Kwalifikacja A.35/AU.35 Planowanie i prowadzenie działalności w organizacji. Egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie technik ekonomista jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Kwalifikacja A.35/AU.35 Planowanie i prowadzenie działalności w organizacji. Egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie technik ekonomista, Odpowiedzi

0/5 ( brak ocen )
    5
    4
    3
    2
    1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.