Krok w przedsiębiorczość. Podręcznik dla liceum i technikum - Tomasz Rachwał, Zbigniew Makieła NOWA ERA - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Krok w przedsiębiorczość. Podręcznik dla liceum i technikum

po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

podręcznik

Krok w przedsiębiorczość. Podręcznik dla liceum i technikum, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum - opis produktu:

Krok w przedsiębiorczość. Podręcznik dla liceum i technikumPodręcznik Krok w przedsiębiorczość jest pierwszą pozycją dla uczniów szkół ponadpodstawowych o charakterze edukacyjnym, z jaką spotykają się na swojej przedsiębiorczej drodze. Obejmuje ona wiedzę w zakresie pojęć podstawowych jak `Kim jest człowiek przedsiębiorczy?`, przez gospodarkę rynkową, finanse, podatki i ubezpieczenia aż po rynek pracy i założenie własnej działalności gospodarczej.

Krok w przedsiębiorczość. Podręcznik do podstaw przedsiębiorczościPodręcznik wskazuje drogę zawodową uczniom technikum i liceum poprzez naukę o najważniejszych kompetencjach w życiu codziennym. Aby ułatwić przyswajanie wiedzy autorzy książki opatrzyli ją niezbędnymi wskazówkami. Znacznik W praktyce przenosi kluczowe umiejętności do rzeczywistości i pokazuje jak wykorzystać daną wiedzę w praktyce. Wskaźnik Warto zapamiętać! porządkuje wiedzę poprzez najważniejsze fakty. Element Przykład to odzwierciedlenie typowych sytuacji na rynku pracy. Znacznik O tym się mówi! to fragmenty tekstów źródłowych zawierające opinie na temat ważnych zagadnień ekonomicznych. Wskaźnik Czy wiesz, że... i Warto zajrzeć! to dodatkowe informacje, które uzupełniają zdobytą wiedzę i zaciekawiają swoją treścią. Fragmenty opatrzone znakiem Policz to! pozwala rozwinąć umiejętność wykonywania samodzielnych obliczeń ekonomicznych. Znacznik Na tej lekcji dowiesz się, znajdujący się przed każdą lekcją, to zapowiedź zagadnienia oraz interesujące wprowadzenie.

Podsumowania, które występują po każdej lekcji pozwalają na sprawne przygotowanie się do egzaminów i sprawdzianów.

Krok w przedsiębiorczość, Nowa EraPodręcznik Krok w przedsiębiorczość został wydany nakładem wydawnictwa Nowa Era, z numerem dopuszczenia MEN 1039/2020/z1.

Krok w przedsiębiorczość. Podręcznik dla liceum i technikum po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum, pochodzi z wydawnictwa NOWA ERA. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 1 po podstawówce / Przedsiębiorczość. Krok w przedsiębiorczość. Podręcznik dla liceum i technikum jest częścią serii Krok w przedsiębiorczość. Numer dopuszczenia podręcznika to: 1039/2020/z1. Krok w przedsiębiorczość. Podręcznik dla liceum i technikum jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Krok w przedsiębiorczość. Podręcznik dla liceum i technikum, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

4.1/5 ( 17 ocen )
 • 5
  11
 • 4
  3
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  3

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

ola

15-05-2021 18:25

spoko książka.

Czy recenzja była pomocna?

ola

15-05-2021 18:24

fajna.

Czy recenzja była pomocna?

GosiaWB

21-01-2021 10:24

Księgarnia Gandalf to dobry wybór dla każdego kto ceni wygodę i komfort. Łatwy zakup i szybka dostawa.

Czy recenzja była pomocna?

Stanisław Gontkiewicz

4-10-2020 22:30

Według mnie strona jest godna polecenia i prosta do znalezienia czego ci trzeba

Czy recenzja była pomocna?

olwiktoria

14-09-2020 16:19

Polecam.

Czy recenzja była pomocna?

Marek

11-09-2020 09:59

Wyjątkowo fajnie przygotowany podręcznik, sam chętnie przeczytałem zanim trafił w ręce syna. Jestem zaskoczony jego poziomem, myślę że lekcje prowadzone na jego podstawie, będą ciekawe i wartościowe. Dobrze, że Gandalf ma go w ofercie, nie musiałem go specjalnie szukać po księgarniach, tylko zamówiłem z rzeczami dla siebie, duży plus za to

Czy recenzja była pomocna?

Katarzyna Adamczyk

1-09-2020 16:55

Jestem bardzo zadowolona z kupowania podręczników u Państwa. Jest szybko, profesjonalnie i zgodnie z zamówieniem. Jest to mój drugi zakup. Sądzę, że w przyszłości będę kupować u Was książki do szkoły. Dziękuję

Czy recenzja była pomocna?

Nauczyciel

25-04-2020 12:26

Czekam na nowe wydanie, bo to sprzed roku jest bardzo dobre. Ogólnie świetny podręcznik, mam nadzieję, że będzie zaktualizowany. Mam nadzieję, że zeszyt ćwiczeń też będzie do niego, bo używają moi uczniowie, bardzo jest przydatny.

Czy recenzja była pomocna?