Komplett plus 2. Zeszyt ćwiczeń + kod dostępu do podręcznika i ćwiczeń interaktywnych - Daniela Mandelli, Linzi Nadja Czernohous, Gabriella Montali LektorKlett - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Komplett plus 2. Zeszyt ćwiczeń + kod dostępu do podręcznika i ćwiczeń interaktywnych (miękka)

dla 4-letnich liceów i 5-letnich techników

  • Promocja
    image-promocja

podręcznik

Komplett plus 2. Zeszyt ćwiczeń + kod dostępu do podręcznika i ćwiczeń interaktywnych, dla 4-letnich liceów i 5-letnich techników - opis produktu:

Komplett plus to kompletny kurs do nauki języka niemieckiego w liceach i technikach dostosowany do nowej podstawy programowej.

Komplett plus przeznaczony dla absolwentów 8 klas szkół podstawowych. Kurs przeznaczony jest zarówno dla uczniów rozpoczynających, jak i kontynuujących naukę języka niemieckiego, uwzględnia bowiem wymagania podstawy programowej III.2.0, III.2 oraz III.1P.

Komplett plus stworzony jest dla osób, które będą przystępować do matury, ale również dla tych, którzy nie planują zdawać egzaminu. Zróżnicowany poziom zadań i rozmaitość ich typów pozwala na indywidualizację nauczania.

- Cały kurs obejmuje łącznie 4 tomy. Tom 4 w sprzedaży od 2021 roku.
- Wszystkie kursy Klett do języka niemieckiego do nowej podstawy programowej zostały opatrzone dopiskiem "plus" w nazwie.

Uwaga: Nowe tytuły i dodruki dotychczasowych wydań oferty szkolnej przygotowywane są od 2020 r. bez płyt CD (wszystkie nagrania dostępne bezpłatnie na www.chmura.klett.pl). Jednocześnie w obrocie dostępna jest część dotychczasowego nakładu z płytami CD - do wyczerpania zapasów.

Komplett plus 2. Zeszyt ćwiczeń + kod dostępu do podręcznika i ćwiczeń interaktywnych dla 4-letnich liceów i 5-letnich techników, przygotowano w wydawnictwie LektorKlett. Pomaga w nauce języka niemieckiego.
S
Szczegóły

RECENZJE - Podręcznik - Komplett plus 2. Zeszyt ćwiczeń + kod dostępu do podręcznika i ćwiczeń interaktywnych, dla 4-letnich liceów i 5-letnich techników

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: