Komplett plus 1. Zeszyt ćwiczeń + kod dostępu do podręcznika i ćwiczeń interaktywnych - PRACA ZBIOROWA LektorKlett - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Komplett plus 1. Zeszyt ćwiczeń + kod dostępu do podręcznika i ćwiczeń interaktywnych (miękka)

po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

podręcznik

Komplett plus 1. Zeszyt ćwiczeń + kod dostępu do podręcznika i ćwiczeń interaktywnych, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum - opis produktu:

Komplett plus 1. Zeszyt ćwiczeń + kod dostępu do podręcznika i ćwiczeń interaktywnych + mp3 na stronie wydawcy (oprawa)

Komplett plus to kompletny kurs do nauki języka niemieckiego w liceach i technikach dostosowany do nowej podstawy programowej. Komplett plus przeznaczony dla absolwentów VIII klas szkół podstawowych. Kurs przeznaczony jest zarówno dla uczniów rozpoczynających, jak i kontynuujących naukę języka niemieckiego, uwzględnia bowiem wymagania podstawy programowej III.2.0, III.2 oraz III.1P. Komplett plus stworzony jest dla osób, które będą przystępować do matury, ale również dla tych, którzy nie planują zdawać egzaminu. Zróżnicowany poziom zadań i rozmaitość ich typów pozwala na indywidualizację nauczania.

Komplett plus 1. Zeszyt ćwiczeń + kod dostępu do podręcznika i ćwiczeń interaktywnych po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum, przygotowano w wydawnictwie LektorKlett. Pomaga w nauce języka niemieckiego.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Komplett plus 1. Zeszyt ćwiczeń + kod dostępu do podręcznika i ćwiczeń interaktywnych, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

4/5 ( 2 oceny )
  5
  1
  4
  0
  3
  1
  2
  0
  1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Katarzyna Szczepańska

 • 2-10-2019
 • 11:03

Szybka dostawa.Polecam

Czy recenzja była pomocna?