Kompass Team 2. Podręcznik do języka niemieckiego dla klas 7-8 szkoły podstawowej - Elżbieta Reymont, Agnieszka Sibiga PWN - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Kompass Team 2. Podręcznik do języka niemieckiego dla klas 7-8 szkoły podstawowej

podręcznik

Kompass Team 2. Podręcznik do języka niemieckiego dla klas 7-8 szkoły podstawowej - opis produktu:

Podręcznik `Kompass Team 2` jest przeznaczony dla:
- uczniów klasy 7 nowej szkoły podstawowej, którzy kontynuują naukę języka niemieckiego po szkole podstawowej (podstawa programowa II.1)
- uczniów klasy 8 szkoły podstawowej, którzy rozpoczęli naukę języka niemieckiego z podręcznika Kompass Team 1 w klasie 7 (podstawa prgramowa II.2).
- uczniów, którzy przygotowują się do egzaminu ósmoklasisty z języka niemieckiego.

Podręcznik zawiera:
- 5 rozdziałów składających się z 5 jednostek, z których każda przewidziana jest do zrealizowania w ciągu dwóch godzin lekcyjnych; lekcja rozpoczynająca cały kurs przekazuje treści realioznawcze.
- przygotowaną do każdego rozdziału sekcję Kompass-Training, która prezentuje zadania typu egzaminacyjnego, sprawdza umiejętności wymagane na egzaminie ósmoklasity i oferuje praktyczne wskazówki dotyczące poszczególnych ćwiczeń.
- dodatkowy materiał Interregio, który rozwija kompetencję interkulturową.
- nowe projekty Kompass-Projekte do każdego rozdziału, które pomagają ćwiczyć jednocześnie umiejętności językowe oraz m.in. współdziałanie w grupie.
- reguły i tabele gramatyczne oraz słowniczek alfabetyczny wraz z listą zwrotów i wyrażeń - na końcu podręcznika.

Kompass Team 2. Podręcznik do języka niemieckiego dla klas 7-8 szkoły podstawowej pochodzi z wydawnictwa PWN. Pomaga w nauce języka niemieckiego. Kompass Team 2. Podręcznik do języka niemieckiego dla klas 7-8 szkoły podstawowej jest częścią serii Kompass Team. Numer dopuszczenia podręcznika to: 812/2/2020/z1.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Kompass Team 2. Podręcznik do języka niemieckiego dla klas 7-8 szkoły podstawowej

0/5 ( brak ocen )
    5
    4
    3
    2
    1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.