Kompass Team 1. Zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego dla klas 7 szkoły podstawowej - PRACA ZBIOROWA PWN - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Kompass Team 1. Zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego dla klas 7 szkoły podstawowej

Nowe wydanie

podręcznik

Kompass Team 1. Zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego dla klas 7 szkoły podstawowej, Nowe wydanie - opis produktu:

`Kompass Team 1. Materiały ćwiczeniowe do języka niemieckiego dla klasy 7` to bogaty zbiór ćwiczeń ułatwiających utrwalenie materiału leksykalno-gramatycznego. Uczniowie znajdą tu ćwiczenia automatyzujące struktury gramatyczne, utrwalające i rozszerzające słownictwo oraz rozwijające sprawności rozumienia tekstu czytanego i pisania.

W ćwiczeniach zastosowano różnorodne techniki, np. zadania z lukami, zadania wielokrotnego wyboru, krzyżówki, wypowiedzi sterowane obrazkiem. Uczący się znajdą tu również wskazówki dotyczące strategii uczenia się.

Nagrania (w formacie mp3) do zadań z materiałów ćwiczeniowych oraz testy do samooceny Teste dich selbst wraz z kluczem i kartą samooceny dostępne bezpłatnie w Strefie ucznia na www.wszpwn.com.pl

Kompass Team 1. Zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego dla klas 7 szkoły podstawowej Nowe wydanie, przygotowano w wydawnictwie PWN. Pomaga w nauce języka niemieckiego. Kompass Team 1. Zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego dla klas 7 szkoły podstawowej jest częścią serii Kompass Team.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Kompass Team 1. Zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego dla klas 7 szkoły podstawowej, Nowe wydanie

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.