Kolekcja indywidualnego rozwoju Pięciolatki. Poczytanki / Elżbieta Kacprzak NOWA ERA 18,49 zł | Podręczniki w Gandalf.com.pl
Kategorie

Kolekcja indywidualnego rozwoju Pięciolatki. Poczytanki

podręcznik

Kolekcja indywidualnego rozwoju Pięciolatki. Poczytanki - opis produktu:

Opanowanie trudnej sztuki czytania wymaga dobrego przygotowania i wielu różnorodnych ćwiczeń. `Poczytanki` to wyjątkowa publikacja przeznaczona dla dzieci gotowych do podjęcia nauki czytania w przedszkolu.

Praca z `Poczytankami` zapewni dziecku nie tylko wiele satysfakcji z doskonalenia sztuki czytania, ale także przełoży się na lepsze przygotowanie do podjęcia nauki w klasie pierwszej! W `Poczytankach` są prezentowane 24 litery (i małe, i wielkie). Każdej z nich przypisano zestaw ćwiczeń z zakresu analizy i syntezy słuchowej oraz wzrokowej, a także teksty do nauki czytania budowane z kolejno wprowadzanych liter. Dzięki takiemu rozwiązaniu dziecko płynnie przechodzi od sylabizowania do czytania!
S
Szczegóły
 • RRecenzje
 • Podręcznik
 • Kolekcja indywidualnego rozwoju Pięciolatki. Poczytanki
4.5/5 ( 6 ocen )
  5
  5
  4
  0
  3
  0
  2
  1
  1
  0
imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Uwaga!!! Nie jesteś zalogowany. zaloguj się by zgłosić recenzję do konkursu i mieć szansę na wygraną w cotygodniowym plebiscycie!

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.

Ciekawe pomysły Gandalfa

 • Poznaj nową, przyjazną serię publikacji do indywidualnej pracy. Jej celem jest wspomaganie wszechstronnego rozwoju dziecka przez ćwiczenia stymulujące kluczowe obszary rozwoju.

 • Poznaj nową, przyjazną serię publikacji do indywidualnej pracy z przedszkolakiem. Ich celem jest wspomaganie wszechstronnego rozwoju dziecka przez ćwiczenia i zabawy stymulujące kluczowe obszary jego rozwoju.

 • Poznaj nową, przyjazną serię publikacji do indywidualnej pracy z przedszkolakiem. Ich celem jest wspomaganie wszechstronnego rozwoju dziecka przez ćwiczenia i zabawy stymulujące kluczowe obszary jego rozwoju.

 • Zaangażowanie dzieci widać gołym okiem. Dzieci są z natury spostrzegawcze. Uwielbiają się przyglądać, wyszukiwać różnice, znajdować szczegóły. Nie znaczy to jednak, że nie można tej dziecięcej spostrzegawczości dodatkowo doskonalić. `Wypatrywanki` wspomagają rozwój percepcji wzrokowej,...

 • Kolekcja przedszkolaka to nowa seria przeznaczona dla trzylatków i czterolatków. Seria zabiera dzieci w fascynującą podróż przez żywioły - ziemię, ogień, wodę i powietrze - oraz ich różne oblicza wyrażane barwami, emocjami, skojarzeniami, porami roku. Poszczególne zabawy i ćwiczenia zachęcają...

 • W skład teczki wchodzi - 4 części kart pracy - teczka małego artysty - pomoce przedszkolaka - Baj i Bajeczka nasza książeczka Kolekcja przedszkolaka to nowa seria przeznaczona dla trzylatków i czterolatków. Seria zabiera dzieci w fascynującą podróż przez żywioły - ziemię, ogień, wodę i...