Katechizm. Być świadkiem Zmartwychwstałego. Podręcznik do religii dla klasy drugiej liceum i technikum - Jarosław Jarszak, Piotr Pierożek Otylia Olga Pierzchała Katechetyczne - Podręczniki |
Ulubione
Kategorie

Katechizm. Być świadkiem Zmartwychwstałego. Podręcznik do religii dla klasy drugiej liceum i technikum

podręcznik

Katechizm. Być świadkiem Zmartwychwstałego. Podręcznik do religii dla klasy drugiej liceum i technikum - opis produktu:

Podręcznik do nauki religii dla kl. II liceum czteroletniego i technikum pięcioletniego.

`Kościół przywiązuje szczególną wagę do okresu młodości jako kluczowego etapu życia każdego człowieka. Wy, Młodzi, jesteście właśnie tą młodością: młodością narodów i społeczeństw, młodością każdej rodziny i całej ludzkości - również młodością Kościoła` - pisał św. Jan Paweł II w `Liście do młodych`

Młodość to także czas rozwoju - jeśli przeminie, a wzrost nie nastąpi, mozna mówić o zmarnowanej młodości. A Ty - czy chcesz ją zmarnować? Czy raczej zamierzasz wzrastać, rozwijać się, wymagać od siebie, choćby inni od Ciebie nie wymagali, do czego zachęcał Twych rówieśników papież-Polak - św. Jan Paweł II?

Od roku jesteś w nowej szkole. Masz już nowych kolegów i nowe koleżanki. To z nimi stworzyłeś już bliższe relacje. Ufamy, że pomogły Ci w tym także ubiegłoroczne lekcje religii. W nowym otoczeniu starasz się Być świadkiem Zmartwychwstałego w Kościele. Tak zatytułowany jest też podręcznik, który trzymasz w ręku. Ma on Ci pomóc na nowo odkryć prawdy wiary, lepiej poznać wspólnotę wierzących oraz jeszcze bardziej się z nią utożsamić.

Katechizm. Być świadkiem Zmartwychwstałego. Podręcznik do religii dla klasy drugiej liceum i technikum pochodzi z wydawnictwa Katechetyczne. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 2 po podstawówce / Religia. Katechizm. Być świadkiem Zmartwychwstałego. Podręcznik do religii dla klasy drugiej liceum i technikum jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Katechizm. Być świadkiem Zmartwychwstałego. Podręcznik do religii dla klasy drugiej liceum i technikum

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.