Żyć w miłości Boga 1. Podręcznik dla klasy pierwszej liceum i technikum - Jan Szpet, Danuta Jackowiak Św. Wojciech - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Żyć w miłości Boga 1. Podręcznik dla klasy pierwszej liceum i technikum

po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

podręcznik

Żyć w miłości Boga 1. Podręcznik dla klasy pierwszej liceum i technikum, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum - opis produktu:

Szczególne miejsce na tym poziomie nauczania zajmują zagadnienia dotyczące stałej formacji sumienia.
Założenia programowe skupiają się na wyjaśnieniu chrześcijańskiego pojęcia wolności i świadomego korzystania z niej.
Sposób realizacji założeń programowych pomaga zrozumieć, że podstawą wolności jest zjednoczenie z Chrystusem. Ta stała łączność z Jezusem prowadzi świadomego sakramentalnego życie na co dzień.
Program zakłada odkrywanie zasad moralnych zgodnych z prawem naturalnym i objawionym, ułożonych w kolejności Przykazań Bożych.
Elementy strukturalne jednostki lekcyjnej zamieszczonej w podręczniku ucznia, pomogą w zrozumieniu realizowanych wiadomości.

Żyć w miłości Boga 1. Podręcznik dla klasy pierwszej liceum i technikum po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum, pochodzi z wydawnictwa Św. Wojciech. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 1 po podstawówce / Religia. Numer dopuszczenia podręcznika to: AZ-3-01/10. Żyć w miłości Boga 1. Podręcznik dla klasy pierwszej liceum i technikum jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Żyć w miłości Boga 1. Podręcznik dla klasy pierwszej liceum i technikum, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

0/5 ( brak ocen )
    5
    4
    3
    2
    1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.