Podstawy przedsiębiorczości 1. Klasa 2. Karty pracy dla liceum i technikum. Zakres podstawowy - PRACA ZBIOROWA Operon - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Podstawy przedsiębiorczości 1. Klasa 2. Karty pracy dla liceum i technikum. Zakres podstawowy

po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

podręcznik

Podstawy przedsiębiorczości 1. Klasa 2. Karty pracy dla liceum i technikum. Zakres podstawowy, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum - opis produktu:

Karty pracy ucznia zaprojektowane w zupełnie nowej, perforowanej formie, są świetnym uzupełnieniem podręcznika do nauki podstaw przedsiębiorczości. Ta publikacja, która ma pomóc utrwalić i rozszerzyć wiedzę została bardzo dobrze przyjęta przez nauczycieli. Każdą kartę można oderwać, rozwiązać znajdujące się na niej zadania, oddać do sprawdzenia nauczycielowi, a następnie wpiąć w skoroszyt tworzący całość publikacji.

Podstawy przedsiębiorczości 1. Karty pracy ucznia to publikacja dla uczniów liceów ogólnokształcących i techników. Każda karta pracy to zestaw zadań porządkujących i weryfikujących zdobytą wiedzę, a także umożliwiających rozwijanie zagadnień wymaganych w podstawie programowej.
Zadania znajdujące się w kartach pracy rozwijają umiejętność selekcji i analizowania informacji z różnych źródeł, dają możliwość zastosowania w praktyce kluczowych pojęć związanych z przedsiębiorczością. Zadania w kartach pracy utrwalają wiedzę na temat funkcjonowania gospodarki rynkowej i instytucji finansowych, projektowania działań w zakresie podejmowania własnej działalności gospodarczej czy aktywności zawodowej.

Co znajdziesz w publikacji Podstawy przedsiębiorczości 1. Karty pracy ucznia?

Po każdym dziale znajdują się karty powtórzeniowe - zawierają one zadania obejmujące wszystkie zagadnienia poruszane w dziale. Zadania zostały tak dobrane, aby uczniowie:
- nauczyli się selekcjonować i analizować źródła informacji oraz wyciągać wnioski;
- kształtowali umiejętność planowania swojej przyszłości zawodowej;
- utrwalili zdobytą wiedzę ekonomiczną oraz informacje dotyczące funkcjonowania rynku finansowego;
rozwijali proaktywność.

Podstawy przedsiębiorczości 1. Karty pracy ucznia składają się z 26 kart zgrupowanych w 4 działach:
1. Człowiek - istota przedsiębiorcza
2. Gospodarka rynkowa
3. Instytucje gospodarki rynkowej
4. Aktywność zawodowa


Podstawy przedsiębiorczości 1. Klasa 2. Karty pracy dla liceum i technikum. Zakres podstawowy po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum, pochodzą z wydawnictwa Operon. Dedykowane są do: Liceum i technikum / Klasa 2 po podstawówce / Przedsiębiorczość. Podstawy przedsiębiorczości 1. Klasa 2. Karty pracy dla liceum i technikum. Zakres podstawowy są zgodne z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Podstawy przedsiębiorczości 1. Klasa 2. Karty pracy dla liceum i technikum. Zakres podstawowy, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

0/5 ( brak ocen )
    5
    4
    3
    2
    1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.