Plastyka 1. Klasa 1. Karty pracy dla liceum i technikum. Zakres podstawowy - Anita Przybyszewska-Pietrasiak Operon - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Plastyka 1. Klasa 1. Karty pracy dla liceum i technikum. Zakres podstawowy

po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

podręcznik

Plastyka 1. Klasa 1. Karty pracy dla liceum i technikum. Zakres podstawowy, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum - opis produktu:

Plastyka. Karty pracy ucznia to bardzo przydatne uzupełnienie podręcznika, które rozwija wiedzę i umiejętności plastyczne. Publikacja zaprojektowana w nowej, perforowanej formie została dobrze przyjęta przez nauczycieli. Każdą dostępną kartę pracy ucznia można oderwać, rozwiązać znajdujące się na niej zadania, oddać do sprawdzenia nauczycielowi, a następnie wpiąć w skoroszyt.

Publikacja Plastyka. Karty pracy ucznia jest przeznaczona dla uczniów liceów ogólnokształcących i techników. Ten zestaw zadań pozwala zrealizować wymagania zgodne z zakresem podstawowym podstawy programowej z plastyki. Autorka skupiła się na utrwaleniu u uczniów kluczowych umiejętności z zakresu analizy i interpretacji wizualnych tekstów kultury. Duża ilość reprodukcji dzieł sztuki uwrażliwia uczniów. Zaproponowane zadania sprawdzają zdobytą przez uczniów wiedzę teoretyczną i umiejętność jej zastosowania w praktyce. Zadania polegające na samodzielnym wykonaniu prac plastycznych rozwijają u uczniów twórcze myślenie. Karty powtórzeniowe, które znajdują się na końcu każdego działu, pozwalają uczniom na zweryfikowanie swojej wiedzy.

Plastyka. Karty pracy ucznia składa się z 5 działów:
1. Kontakt z dziełem sztuki
2. Konteksty dzieł sztuki
3. Sztuka lokalnego środowiska
4. Instytucje profesjonalnie zajmujące się upowszechnianiem kultury
5. Współczesne awangardy artystyczne

Co znajdziesz w publikacji Plastyka. Karty pracy ucznia?

Karty pracy łączą w sobie zadania teoretyczne, weryfikujące znajomość konkretnych informacji i praktyczne, wymagające zastosowania poznanej wiedzy w praktyce, a także rozwijające zadania twórcze. Plastyka. Karty pracy ucznia zawierają:
- różne typy zadań, m.in. zadania zamknięte, w tym na dobieranie, krótkiej odpowiedzi oraz zadania twórcze,
- dużą ilość reprodukcji dzieł sztuki,
- karty powtórzeniowe, pomocne w utrwaleniu wiedzy z całego działu.


Plastyka 1. Klasa 1. Karty pracy dla liceum i technikum. Zakres podstawowy po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum, pochodzą z wydawnictwa Operon. Dedykowane są do: Liceum i technikum / Klasa 1 po podstawówce / Plastyka. Plastyka 1. Klasa 1. Karty pracy dla liceum i technikum. Zakres podstawowy są zgodne z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Plastyka 1. Klasa 1. Karty pracy dla liceum i technikum. Zakres podstawowy, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

0/5 ( brak ocen )
    5
    4
    3
    2
    1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.