Chemia 1. Klasa 1. Karty pracy ucznia dla liceum i technikum. Zakres podstawowy - Maria Barbara Szczepaniak Operon - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Chemia 1. Klasa 1. Karty pracy ucznia dla liceum i technikum. Zakres podstawowy

po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

podręcznik

Chemia 1. Klasa 1. Karty pracy ucznia dla liceum i technikum. Zakres podstawowy, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum - opis produktu:

Karty pracy ucznia to uzupełnienie podręcznika do chemii w zakresie podstawowym. Zostały one przygotowane w zupełnie nowej, perforowanej formie. Każdą kartę można oderwać, rozwiązać znajdujące się na niej zadania, oddać do sprawdzenia nauczycielowi, a następnie wpiąć w skoroszyt tworzący całość publikacji.

Od budowy atomu, przez wiązania chemiczne, aż po energetykę reakcji chemicznych - Chemia 1. Karty pracy ucznia to kompleksowa publikacja dla uczniów klas w liceów ogólnokształcących i techników. Autorka zadbała o stworzenie materiału pozwalającego realizować wymagania związane z podstawą programową z chemii. Angażujące zadania wzbogacone grafikami, tabelami i schematami pomagają opanować zagadnienia, z którymi uczeń spotka się na egzaminie. Publikacja wspiera umiejętność analizowania materiałów źródłowych i wyciągania wniosków, oceny wiarygodności danych czy rozwiązywania problemów chemicznych dzięki zdobytej wiedzy. Istotna jest także sprawność rachunkowa, którą można ćwiczyć dzięki dużej liczbie pytań otwartych. Ważnym elementem nauki jest powtarzanie materiału, dlatego każdy dział kończy się specjalną powtórzeniową kartą.

Chemia 1. Karty pracy ucznia składają się z 30 kart pracy pogrupowanych w 4 działach:
1. Budowa atomu - jądro i elektrony
2. Wiązania chemiczne. oddziaływania międzycząsteczkowe
3. Atomy, cząsteczki, mol i stechiometria chemiczna
4. Kinetyka chemiczna. Energetyka reakcji chemicznych


Co znajdziesz w publikacji Chemia 1. Karty pracy ucznia?

Karty pracy ucznia to połączenie zadań teoretycznych, które sprawdzają znajomość konkretnych informacji, i praktycznych, wymagających myślenia analitycznego i sprawności rachunkowej.
Karty pracy Chemia 1 zawierają:
- różne typy zadań - zadania zamknięte (wielokrotnego wyboru, na dobieranie, typu prawda - fałsz) oraz zadania otwarte (krótkiej odpowiedzi, rozszerzonej odpowiedzi),
- skrupulatnie dobrane do zadań materiały źródłowe: schematy, opisy doświadczeń, zestawienia,
- atrakcyjny materiał ilustracyjny,
- karty powtórzeniowe zawierające zadania utrwalające wiedzę z całego działu.


Chemia 1. Klasa 1. Karty pracy ucznia dla liceum i technikum. Zakres podstawowy po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum, pochodzą z wydawnictwa Operon. Dedykowane są do: Liceum i technikum / Klasa 1 po podstawówce / Chemia. Chemia 1. Klasa 1. Karty pracy ucznia dla liceum i technikum. Zakres podstawowy są zgodne z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Chemia 1. Klasa 1. Karty pracy ucznia dla liceum i technikum. Zakres podstawowy, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

5/5 ( 1 ocena )
  5
  1
  4
  0
  3
  0
  2
  0
  1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.