Kak raz 2. Zeszyt ćwiczeń do języka rosyjskiego dla liceum i technikum - Olga Tatarchyk WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Kak raz 2. Zeszyt ćwiczeń do języka rosyjskiego dla liceum i technikum

po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

podręcznik

Kak raz 2. Zeszyt ćwiczeń do języka rosyjskiego dla liceum i technikum, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum - opis produktu:

Zeszyt ćwiczeń Kak raz 2 zawiera zadania utrwalające materiał omówiony w podręczniku. Każdej stronie książki odpowiada strona w zeszycie ćwiczeń, a poszczególne polecenia są przyporządkowane konkretnym zadaniom z podręcznika.
Ćwiczenia wykorzystują zabawę jako formę nauki, dlatego oprócz standardowych poleceń znajdziemy krzyżówki, węże wyrazowe, zagadki i rebusy. Dodatkowo, w publikacji zamieszczono wiele zadań typu maturalnego np. zadania na rozumienie ze słuchu i rozumienie tekstu pisanego: prawda-fałsz, dopasowanie, wybieranie właściwej reakcji/właściwej odpowiedzi, wypełnianie luk odpowiednimi zdaniami; znajomość środków językowych: wybieranie właściwego słowa, tworzenie poprawnej formy słowa, tłumaczenie zwrotów/wyrażeń; tworzenie wypowiedzi pisemnej: artykuł, rozprawka, e-mail; wypowiedź ustna: np. opisywanie zdjęcia.

We wszystkich ćwiczeniach są kształcone podstawowe sprawności językowe. Na końcu każdego rozdziału znajduje się sekcja z ćwiczeniami powtórzeniowymi.

Kak raz 2. Zeszyt ćwiczeń do języka rosyjskiego dla liceum i technikum po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum, przygotowano w wydawnictwie WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne. Pomaga w nauce języka rosyjskiego. Kak raz 2. Zeszyt ćwiczeń do języka rosyjskiego dla liceum i technikum jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Kak raz 2. Zeszyt ćwiczeń do języka rosyjskiego dla liceum i technikum, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.