Kadry i płace. Kwalifikacja A.35.2. Podręcznik do nauki zawodu technik ekonomista - Damian Dębski, Paweł Dębski WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Kadry i płace. Kwalifikacja A.35.2. Podręcznik do nauki zawodu technik ekonomista

 • Promocja
  image-promocja

podręcznik

Kadry i płace. Kwalifikacja A.35.2. Podręcznik do nauki zawodu technik ekonomista - opis produktu:

Podręcznik do nauki zawodu technik ekonomista realizujący treści z zakresu 2 części kwalifikacji A.35 (Prowadzenie spraw kadrowo-płacowych). Prezentuje wiedzę i uczy umiejętności prowadzenia w przedsiębiorstwie spraw kadrowo-płacowych i emerytalno-rentowych, przeprowadzania rekrutacji, przygotowywania dokumentacji związanej z przebiegiem pracy pracowników, obliczania wynagrodzeń i niezbędnych podatków, sporządzania deklaracji z tytułu ubezpieczeń społecznych zdrowotnych oraz zeznania dotyczącego podatku dochodowego, jak również korzystania z programów komputerowych. Treści teoretyczne wsparte zostały licznymi przykładami i ćwiczeniami wskazującymi na sposoby jej praktycznego zastosowania.

Kadry i płace. Kwalifikacja A.35.2. Podręcznik do nauki zawodu technik ekonomista pochodzi z wydawnictwa WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 1 po podstawówce / Przedmioty zawodowe. Numer dopuszczenia podręcznika to: 2013. Kadry i płace. Kwalifikacja A.35.2. Podręcznik do nauki zawodu technik ekonomista jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Tego samego autora

RECENZJE - Podręcznik - Kadry i płace. Kwalifikacja A.35.2. Podręcznik do nauki zawodu technik ekonomista

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.6/5 ( 20 ocen )
 • 5
  17
 • 4
  1
 • 3
  0
 • 2
  1
 • 1
  1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: