Język polski. W pigułce. Nauka o języku. Repetytorium dla klas 1-3 liceum ogólnokształcącego - Joanna Dobkowska WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Język polski. W pigułce. Nauka o języku. Repetytorium dla klas 1-3 liceum ogólnokształcącego (miękka)

wyd. 2019

podręcznik

Język polski. W pigułce. Nauka o języku. Repetytorium dla klas 1-3 liceum ogólnokształcącego, wyd. 2019 - opis produktu:

Repetytorium W pigułce zawiera zwięzłe omówienie zagadnień z zakresu nauki o języku określonych w nowej podstawie programowej dla liceum i technikum. Przypomina także podstawowe wiadomości z klas IV-VIII. Informacje zostały przedstawione w sposób uporządkowany i czytelny, z wykorzystaniem licznych przykładów. Przystępny przekaz ułatwi uczniom szybkie powtórzenie wiadomości. Repetytorium będzie cenną pomocą przez cały okres nauki w liceum lub technikum. Publikacja szczególnie przydatna dla maturzystów, dlatego że zbiera i przypomina wiadomości sprawdzane na egzaminie maturalnym z języka polskiego zwłaszcza w części ustnej.
S
Szczegóły
 • RecenzjeRecenzje
 • Podręcznik
 • Język polski. W pigułce. Nauka o języku. Repetytorium dla klas 1-3 liceum ogólnokształcącego, wyd. 2019
0/5 ( brak ocen )
  5
  4
  3
  2
  1

Uwaga!!! Nie jesteś zalogowany. zaloguj się by zgłosić recenzję do konkursu i mieć szansę na wygraną w cotygodniowym plebiscycie!

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.