Język polski. Słowa z uśmiechem. Zeszyt ćwiczeń - Ewa Horwath WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Język polski. Słowa z uśmiechem. Zeszyt ćwiczeń (miękka)

nowa podstawa programowa - wyd. 2019

podręcznik

Język polski. Słowa z uśmiechem. Zeszyt ćwiczeń, nowa podstawa programowa - wyd. 2019 - opis produktu:

W publikacji - oprócz zadań ortograficznych i interpunkcyjnych - znajdują się zadania z zakresu nauki o języku. Ćwiczenia mają różny poziom trudności, aby mogli z nich korzystać uczniowie o zróżnicowanych umiejętnościach.

Język poleceń jest dostosowany do wieku i możliwości czwartoklasistów, co ułatwia skuteczną naukę, zachęca do kreatywnego myślenia i do podejmowania twórczych działań.

Ćwiczenia w ciekawej formule - labiryntów, zagadek, rysunków, diagramów - odwołują się do wiedzy z różnych dziedzin i tworzą atmosferę dobrej zabawy. Przynoszą też satysfakcję z codziennej pracy.

Język polski. Słowa z uśmiechem. Zeszyt ćwiczeń nowa podstawa programowa - wyd. 2019, przygotowano w wydawnictwie WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne. Język polski. Słowa z uśmiechem. Zeszyt ćwiczeń jest częścią serii Słowa z uśmiechem.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Język polski. Słowa z uśmiechem. Zeszyt ćwiczeń, nowa podstawa programowa - wyd. 2019

0/5 ( brak ocen )
    5
    4
    3
    2
    1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.