Język polski 2. Klasa 2. Część 1. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony. Linia I - Renata Janicka-Szyszko, Urszula Jagiełło, Magdalena Steblecka-Jankowska Operon -
Ulubione
Kategorie

Język polski 2. Klasa 2. Część 1. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony. Linia I

po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

podręcznik

Język polski 2. Klasa 2. Część 1. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony. Linia I, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum - opis produktu:

Podręcznik Język polski 2. Część 1 został przygotowany dla uczniów drugiej klasy liceów ogólnokształcących i techników na pierwszy semestr nauki. Jest kontynuacją chętnie wybieranej linii I do pierwszej klasy tego samego, doświadczonego zespołu autorskiego. Publikacja zawiera treści zakresu podstawowego i rozszerzonego pozwalające przygotować się do matury z obu poziomów. W celu ułatwienia pracy z podręcznikiem treści zakresu rozszerzonego zostały dodatkowo wyróżnione graficznie.

Tym razem autorki przybliżają dorobek kultury i piśmiennictwa epoki oświecenia i romantyzmu. Nowością jest wprowadzenie na koniec działów poświęconych tym epokom warsztatu doskonalącego umiejętności pisemnej wypowiedzi. Autorkom podręcznika zależało na połączeniu ćwiczenia umiejętności analizowania tekstów oraz zdobywania płynności w wypowiedziach ustnych i pisemnych.

Podręcznik do języka polskiego 2, część 1, zakres podstawowy i rozszerzony składa się z 2 działów:
1. Oświecenie
2. Romantyzm


Język polski 2. Klasa 2. Część 1. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony. Linia I po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum, pochodzi z wydawnictwa Operon. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 2 po podstawówce / Język polski. Numer dopuszczenia podręcznika to: 1020/3/2020. Język polski 2. Klasa 2. Część 1. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony. Linia I jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Tego samego autora

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Język polski 2. Klasa 2. Część 1. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony. Linia I, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.