Język polski 2. Klasa 2. Część 1. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony. Linia II - Ewa Dunaj-Kozakow, Lidia Czartoryska-Minkiewicz Operon - Podręczniki | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Język polski 2. Klasa 2. Część 1. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony. Linia II

po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

  • Promocja
    image-promocja

Język polski 2. Klasa 2. Część 1. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony. Linia II, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum - opis produktu:

Podręcznik Język polski 2. Część 1 został przygotowany dla uczniów drugiej klasy liceów ogólnokształcących i techników na pierwszy semestr nauki. Linia II, ciesząca się dużą popularnością wśród humanistów, kontynuuje omawianie treści z poziomu podstawowego i rozszerzonego. Duży nacisk autorki położyły na kształcenie umiejętności odnajdywania i odczytywania kontekstów literackich i kulturowych do epoki romantyzmu - różnorodnych ze względu na motywy i środki wyrazu, takie jak film, teatr, muzyka.
W celu ułatwienia pracy z podręcznikiem zebrano i usystematyzowano informacje w blokach powtórzeniowych oraz na mapach myśli.

Podręcznik do języka polskiego 2, część 1, zakres podstawowy składa się z jednego działu:
1. Romantyzm


Język polski 2. Klasa 2. Część 1. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony. Linia II po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum, pochodzi z wydawnictwa Operon. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 2 po podstawówce / Język polski. Język polski 2. Klasa 2. Część 1. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony. Linia II jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły
Dział: Podręczniki szkolne
Kategoria: liceum i technikum,  klasa 2 po podstawówce,  język polski,  podręcznik
Wydawnictwo: Operon
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Ilość stron: 408

RECENZJE - Podręcznik - Język polski 2. Klasa 2. Część 1. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony. Linia II, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: