Język angielski zawodowy w branży medyczno-społecznej - Anna Dul, Agnieszka Mruczkowska WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Język angielski zawodowy w branży medyczno-społecznej

Zeszyt ćwiczeń

podręcznik

Język angielski zawodowy w branży medyczno-społecznej, Zeszyt ćwiczeń - opis produktu:

Publikacja przeznaczona dla osób, które pracują lub zamierzają podjąć pracę w branży medyczno-społecznej w takich zawodach jak np. opiekunka dziecięca, opiekun medyczny czy opiekun osoby starszej. Składa się z zadań i ćwiczeń (o zróżnicowanym stopniu trudności) przygotowujących do komunikacji w języku angielskim w następujących obszarach: wyposażenie i sprzęt medyczny, podstawy anatomii człowieka, higiena ciała, choroby i upośledzenia, środowisko rodzinne, organizacja czasu wolnego, zdrowy tryb życia, pierwsza pomoc w nagłych wypadkach oraz zagadnienia związane z poszukiwaniem pracy. Każdy rozdział otwiera słowniczek, w którym zgromadzono słownictwo z zakresu poszczególnych obszarów.

Język angielski zawodowy w branży medyczno-społecznej Zeszyt ćwiczeń, pochodzi z wydawnictwa WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne. Pomaga w nauce języka angielskiego. Język angielski zawodowy w branży medyczno-społecznej jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Język angielski zawodowy w branży medyczno-społecznej, Zeszyt ćwiczeń

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.