Ja i mój świat 2. Lekcje dla uczniów z autyzmem i specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Piosenki + CD - PRACA ZBIOROWA Harmonia - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Ja i mój świat 2. Lekcje dla uczniów z autyzmem i specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Piosenki + CD

podręcznik

Ja i mój świat 2. Lekcje dla uczniów z autyzmem i specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Piosenki + CD - opis produktu:

Ja i mój świat 2 wprowadza uczniów w świat czytania, zarówno metodą globalną, jak i syntetyczno-analityczną. Treści zawarte w podręczniku pozwalają na systematyczne i planowe pogłębienie wiedzy przyrodniczej i społecznej. Atrakcyjne zdjęcia i ilustracje są materiałem wyjściowym do zapoznania się z pojęciami danego tematu. Obok fotografii i obrazków umieszczono krótkie czytanki i wierszyki oraz pytania pomocnicze dla nauczyciela. Dopełnieniem podręcznika są karty pracy, zadania domowe, zabawy i piosenki. Ciekawe i nowatorskie ćwiczenia zawarte w kartach pracy i zadaniach domowych pomagają w utrwaleniu zdobywanej wiedzy, rozwijają umiejętność czytania i pisania oraz kształtują kompetencje szkolne. Pozostałe materiały dodatkowo pomagają uczniom w naturalny i atrakcyjny dla nich sposób rozwijać kompetencje językowe i umiejętności społeczne.

Ja i mój świat 2. Lekcje dla uczniów z autyzmem i specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Piosenki + CD pochodzi z wydawnictwa Harmonia. Dedykowany jest do: Specjalne potrzeby edukacyjne / .
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Ja i mój świat 2. Lekcje dla uczniów z autyzmem i specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Piosenki + CD

0/5 ( brak ocen )
    5
    4
    3
    2
    1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.