Interpretacja tonów serca i odgłosów płucnych u psów i kotów + DVD - Francis W.K. Smith, Bruce W. Keene, Larry Patrick Tilley Urban&Partner - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Interpretacja tonów serca i odgłosów płucnych u psów i kotów + DVD

 • Promocja
  image-promocja

podręcznik

Interpretacja tonów serca i odgłosów płucnych u psów i kotów + DVD - opis produktu:

Osłuchiwanie serca i płuc to nadal najlepsze badanie diagnostyczne oceniające układ krążenia. Jest to procedura bezpieczna, niedroga i łatwo dostępna. Dostarcza ona wielu informacji na temat rytmu serca, częstotliwości jego pracy oraz przepływu krwi wewnątrz serca i dużych naczyń krwionośnych, może też wskazywać na obecność zmian patologicznych w układzie oddechowym oraz umożliwić ich lokalizację.
Badanie to wymaga jednak nieprzerwanego zaangażowania w samodoskonalenie ze strony lekarza. Niniejsza książka i płyta CD zostały tak opracowane, aby pomagać w zdobywaniu biegłości w osłuchiwaniu. Do stworzenia większości tonów serca w tym projekcie wykorzystano symulator, dzięki czemu słuchający może skupić się na tonach i szmerach serca bez artefaktów i utrudnień towarzyszących dźwiękom oddechowym i odgłosom w wyniku przesuwania głowicy stetoskopu po sierści. Na płycie oprócz dźwięków symulowanych znajdują się także zapisy pochodzące z konkretnych przypadków klinicznych. Towarzyszą im zapisy EKG oraz ich graficzne interpretacje w postaci fonokardiogramów.
Książka będzie pomocna lekarzom weterynarii w codziennej praktyce, z pewnością skorzystają z niej także studenci.

Interpretacja tonów serca i odgłosów płucnych u psów i kotów + DVD pochodzi z wydawnictwa Urban&Partner. Dedykowany jest do: Szkoły wyższe / Nauki medyczne / Weterynaria.
S
Szczegóły

RECENZJE - Podręcznik - Interpretacja tonów serca i odgłosów płucnych u psów i kotów + DVD

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.7/5 ( 9 ocen )
 • 5
  8
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  1
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: