Inspire 1. A1. Cahier dactivites. Zeszyt ćwiczeń + audio online - Marie-Jose Lopes, Jean-Thierry Le Bougnec Hachette Livre - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Inspire 1. A1. Cahier d`activites. Zeszyt ćwiczeń + audio online (miękka)

podręcznik

Inspire 1. A1. Cahier d`activites. Zeszyt ćwiczeń + audio online - opis produktu:

Inspire to nowoczesny podręcznik przeznaczony dla starszej młodzieży i dorosłych rozpoczynających naukę języka francuskiego pozwalający na stopniowe opanowywanie kompetencji rozwijając jednocześnie refleksję nad językiem i jego strukturami.
Inspire wyróżnia się jasną, przejrzystą budową, która ułatwia poznawanie i przyswajanie nowych treści językowych i kulturowych.
Podejście zadaniowe stwarza wiele okazji do aktywnego uczenia się języka. Różnorodność proponowanych zadań i ćwiczeń ułatwia dostosowanie nauczanych treści do poziomu i zainteresowań uczących się.
Wprowadzenie elementów nowoczesnych koncepcji uczenia się i nauczania np. odwróconej klasy czy nauczania hybrydowego daje możliwość przeprowadzenia nowoczesnych, dynamicznych lekcji.
Włączenie do nauki języka różnorodnych narzędzi cyfrowych pozwala na uzupełnienie tradycyjnego toku zajęć o przestrzeń wirtualną, podnosząc motywację do nauki.

Inspire 1. A1. Cahier d`activites. Zeszyt ćwiczeń + audio online przygotowano w wydawnictwie Hachette Livre. Pomaga w nauce języka francuskiego. Inspire 1. A1. Cahier d`activites. Zeszyt ćwiczeń + audio online jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Inspire 1. A1. Cahier d`activites. Zeszyt ćwiczeń + audio online

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.