Infos Aktuell 3. Podręcznik + kod (interaktywny podręcznik i zeszyt ćwiczeń) do języka niemieckiego - Birgit Sekulski, Tomasz Gajownik, Nina Drabich Pearson Longman - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Infos Aktuell 3. Podręcznik + kod (interaktywny podręcznik i zeszyt ćwiczeń) do języka niemieckiego

podręcznik

Infos Aktuell 3. Podręcznik + kod (interaktywny podręcznik i zeszyt ćwiczeń) do języka niemieckiego - opis produktu:

INFOS AKTUELL to czteropoziomowy kurs do nauki języka niemieckiego dla uczniów liceów i techników. Kurs kierowany jest do uczniów rozpoczynających lub kontynuujących naukę drugiego oraz pierwszego języka obcego. Kurs kładzie nacisk na skuteczną komunikację w sytuacjach życia codziennego oraz wspiera przygotowanie do egzaminu maturalnego.

Infos Aktuell 3. Podręcznik + kod (interaktywny podręcznik i zeszyt ćwiczeń) do języka niemieckiego pochodzi z wydawnictwa Pearson Longman. Pomaga w nauce języka niemieckiego. Infos Aktuell 3. Podręcznik + kod (interaktywny podręcznik i zeszyt ćwiczeń) do języka niemieckiego jest częścią serii Infos Aktuell. Numer dopuszczenia podręcznika to: 1026/3/2020. Infos Aktuell 3. Podręcznik + kod (interaktywny podręcznik i zeszyt ćwiczeń) do języka niemieckiego jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Tego samego autora

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Infos Aktuell 3. Podręcznik + kod (interaktywny podręcznik i zeszyt ćwiczeń) do języka niemieckiego

5/5 ( 1 ocena )
 • 5
  1
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Juleczka

27-10-2020 21:22

Książki bardzo dobrze napisane. Dzięki nim swój język doskonaliłam jeszcze bardziej i umiem budować już pełne zdania po niemiecku. Bardzo polecem

Czy recenzja była pomocna?