Infos Aktuell 1. Język niemiecki dla liceów i techników. Podręcznik wieloletni + kod (interaktywny podręcznik i zeszyt ćwiczeń) - Birgit Sekulski, Tomasz Gajownik, Cezary Serzysko, Nina Drabich
Ulubione
Kategorie

Infos Aktuell 1. Język niemiecki dla liceów i techników. Podręcznik wieloletni + kod (interaktywny podręcznik i zeszyt ćwiczeń)

podręcznik

Infos Aktuell 1. Język niemiecki dla liceów i techników. Podręcznik wieloletni + kod (interaktywny podręcznik i zeszyt ćwiczeń) - opis produktu:

INFOS AKTUELL to czteropoziomowy kurs do nauki języka niemieckiego dla uczniów liceów i techników. Kurs kierowany jest do uczniów rozpoczynających lub kontynuujących naukę drugiego oraz pierwszego języka obcego. Kurs kładzie nacisk na skuteczną komunikację w sytuacjach życia codziennego oraz wspiera przygotowanie do egzaminu maturalnego.

PODRĘCZNIK Przejrzysty podział materiału lekcyjnego w 5 rozdziałach w układzie JEDNA STRONA=JEDNA LEKCJA - NOWOŚĆ! Sprachimpuls
- w każdym rozdziale dodatkowa lekcja poszerzająca słownictwo i rozwijająca sprawność mówienia - NOWOŚĆ! Schreibimpuls
- w każdym rozdziale dodatkowa lekcja poświęcona tworzeniu form wypowiedzi pisemnej - NOWOŚĆ! Leseimpuls
- w każdym rozdziale dodatkowa lekcjapoświęcona czytaniu tekstów o podwyższonym stopniu trudności - HIT! Jobbörse
- specjalna sekcja poświęcona doradztwu zawodowemu i poznawaniu zalet wybranych zawodów
- Wzorcowe wypowiedzi pisemne wraz ze wskazówkami oraz zadaniami ułatwiającymi samodzielne budowanie form pisemnych
- Dodatkowe rozdziały Landeskunde Kod dostępu do interaktywnego podręcznika i zeszytu ćwiczeń Kod dostępu zapewnia kompletne interaktywne wersje podręcznika oraz zeszytu ćwiczeń:
- wszystkie nagrania audio,
- w pełni interaktywne zadania do każdej lekcji,
- raporty podsumowujące wykonanie zadań.
Interaktywny podręcznik oraz zeszyt ćwiczeń pozwalają na wykonanie wszystkich zadań w trybie online. Wykonane zadania oraz raporty podsumowujące wyniki są w każdej chwili dostępne dla nauczyciela. Kod dostępu jest ważny przez 24 miesiące od daty aktywacji i można go aktywować tylko na jednym urządzeniu.

Infos Aktuell 1. Język niemiecki dla liceów i techników. Podręcznik wieloletni + kod (interaktywny podręcznik i zeszyt ćwiczeń) pochodzi z wydawnictwa Pearson Longman. Pomaga w nauce języka niemieckiego. Infos Aktuell 1. Język niemiecki dla liceów i techników. Podręcznik wieloletni + kod (interaktywny podręcznik i zeszyt ćwiczeń) jest częścią serii Infos. Infos Aktuell 1. Język niemiecki dla liceów i techników. Podręcznik wieloletni + kod (interaktywny podręcznik i zeszyt ćwiczeń) jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Infos Aktuell 1. Język niemiecki dla liceów i techników. Podręcznik wieloletni + kod (interaktywny podręcznik i zeszyt ćwiczeń)

0/5 ( brak ocen )
    5
    4
    3
    2
    1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.