Informatyka 1. Zeszyt ćwiczeń + CD dla szkoły podstawowej - Michał Kęska NOWA ERA - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Informatyka 1. Zeszyt ćwiczeń + CD dla szkoły podstawowej

(reforma 2017)

podręcznik

Informatyka 1. Zeszyt ćwiczeń + CD dla szkoły podstawowej, (reforma 2017) - opis produktu:

`Informatyka` do klasy 1 gwarantuje najwyższy poziom nauczania i pełną realizację zapisów nowej podstawy programowej. Ćwiczenia wraz z płytą rozwijają kreatywne myślenie, uczą rozwiązywania problemów i zagadnień, które są kluczowe dla myślenia analitycznego, oraz wprowadzają w świat języka programowania.

- Rozwija spostrzegawczość, szybkość i refleks, kształtując umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów za pomocą komputera.
- Rozbudza ciekawość i wdraża do samodzielnego logicznego myślenia oraz pomaga w zrozumieniu niekiedy trudnych zagadnień informatycznych.
- Wspiera efektywne i usystematyzowane wprowadzenie ucznia w świat każdej edukacji (polonistycznej, przyrodniczej, matematycznej) dzięki dokładnym opisom/instrukcjom, przykładowym zrzutom ekranów i filmom zamieszczonym na płycie.
- Rozwija oraz doskonali sprawność manualną, pamięciową i matematyczną dzięki różnorodnym ćwiczeniom i zadaniom do wykonania w zeszycie i na płycie.
- Usprawnia wyobraźnię i myślenie kojarzeniowe oraz rozwija kompetencje społeczne przydatne na każdym etapie edukacji i w życiu codziennym (odwaga, wiara we własne możliwości, wytrwałość).
- Zachęca do rozwiązywania zadań i ćwiczeń nowoczesną bajkową grafiką, która jest bliska dziecku.
- Doskonali umiejętności praktyczne z zakresu edytora grafiki (program Paint), edytora tekstu (Notatnik, MS Word) oraz podstaw programowania.
- Płyta skorelowana z zeszytem ćwiczeń pozwala na samodzielną pracę ucznia dzięki poleceniom w formie tekstu i lektora oraz różnorodnym feedbackom na każdym etapie gry i ćwiczenia.

Informatyka 1. Zeszyt ćwiczeń + CD dla szkoły podstawowej (reforma 2017), przygotowano w wydawnictwie NOWA ERA. Materiał przygotowano dla: Szkoła podstawowa / Klasa 1 / Informatyka.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Informatyka 1. Zeszyt ćwiczeń + CD dla szkoły podstawowej, (reforma 2017)

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.