Informatyka Europejczyka Poziom 3. Nauka i zabawa z komputerem w edukacji wczesnoszkolnej - Danuta Kiałka, Katarzyna Kiałka Helion - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Informatyka Europejczyka Poziom 3. Nauka i zabawa z komputerem w edukacji wczesnoszkolnej

podręcznik

Informatyka Europejczyka Poziom 3. Nauka i zabawa z komputerem w edukacji wczesnoszkolnej - opis produktu:

Ta książka Cię zabierze na wycieczkę po komputerze!

Czy to w domu, czy to w szkole, dziś komputer masz na stole. Listy, kartki i rysunki będziesz tworzyć już bez gumki. Jeszcze płytę włóż do środka, a przygoda wnet Cię spotka. Raz z Misiem Fredziem główka pracuje, raz Zuzia Poziomka zabawy szykuje. Jest Tomek Ananas, Jaś Cytrynka oraz przemiła Martynka Malinka. Z nimi wszystkimi już za minutę poznasz do czego służy komputer. Zatem do dzieła, Koleżanko i Kolego, zostań na lekcji Mistrzem Poziomu Trzeciego.

Z książką do zajęć komputerowych z serii Informatyka Europejczyka najmłodsi uczniowie chętnie będą kontynuować swoją przygodę z komputerem. Pod koniec roku szkolnego trzecioklasiści będą umieli pracować na dwóch otwartych oknach programów do edycji tekstu i grafiki, założą własny adres poczty elektronicznej, użyją komputera do liczenia oraz dowiedzą się, w jakich dziedzinach wykorzystuje się komputery. Dodatkowo w podręczniku znajdują się naklejki, które wyznaczają dzieciom drogę do zdobycia tytułu Mistrza Poziomu Trzeciego. Na zakończenie cyklu Informatyka Europejczyka w zakresie edukacji wczesnoszkolnej dzieci uzyskają tytuł Małego Informatyka.

Do książki została dołączona wyjątkowa płyta multimedialna, zawierająca wiele ciekawych zadań, które zamienią naukę w inspirującą zabawę. Zagadki, kolorowanki, labirynty i inne ćwiczenia znajdujące się na płycie CD pomogą dziecku rozwijać umiejętności logicznego myślenia oraz samodzielnego zdobywania wiedzy.
Jeden klik i piszesz w mig!

Komplet podręczników oraz płyta z serii Informatyka Europejczyka pozwolą uczniom zdobywać wiedzę poprzez zabawę, a nauczycielom ułatwią przekazywanie nowego materiału w interesujący i niebanalny sposób. Helion to największe wydawnictwo informatyczne w Polsce, które teraz pomaga zgłębić tajemnice świata komputerów także naszym dzieciom.

Informatyka Europejczyka Poziom 3. Nauka i zabawa z komputerem w edukacji wczesnoszkolnej pochodzi z wydawnictwa Helion. Dedykowany jest do: Szkoła podstawowa / Klasa 3 / Zintegrowane. Informatyka Europejczyka Poziom 3. Nauka i zabawa z komputerem w edukacji wczesnoszkolnej jest częścią serii Informatyka Europejczyka. Numer dopuszczenia podręcznika to: 578/3/2012.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Informatyka Europejczyka Poziom 3. Nauka i zabawa z komputerem w edukacji wczesnoszkolnej

4.6/5 ( 9 ocen )
 • 5
  8
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

barbara

9-09-2020 22:46

polecam, najtaniej

Czy recenzja była pomocna?